Kategoriler
Blog

Hosting sponsoru arıyorum

Şu anda blogun kullandığı hosting hizmetinden memnun değilim malesef. Bunun nedeni uzun kesintiler, 2 gündür blogum açılmıyordu blog okuru arkadaşlar blogumdan mahrum ben de yazacaklarımı yazamamıştım 2 gündür ve aksilik bir gün önceside veritabanında yaptığım bir hata ile 1 ayllık tüm yazdıklarım silinmişti bunun içinde hiç bir destek alamadım hosting firmamadan.
Bir hosting firmasında öncellikle teknik destek kusursuz olmalı, öyleki bazen içinden çıkamadığınız durumlar olabilir ve o anda hosting firması yetkilisi ile görüşmeniz gerekebilir, teknik destek 7/24 olmalı. Ve tabii ki güvenlik; bir hosting firması barındırdığı sitelere bakıldığında güven vermeli yani bir zaman sonra verdiğiniz emeğin uçup gitmesini istemiyorsanız seçeceğiniz hosting firmasının güvenilir bir firma olmasını tercih edin, mutlaka referanslarını inceleyin. Hosting seçiminde sakın eş, dost, arkadaş etkisinde kalmayın.
Bu hususları göz önünde bulundurarak bir hosting hizmeti arayışındayım. Sponsor olmak isteyen firmalar olmakla birlikte diğer hosting firmalarından teklifler alıyorum ve titiz bir çalışma ile seçenekleri değerlendiriyorum, kararımı en güvenilir ve teknik desteği kusursuz olan bir firmadan yana vereceğim.

Teknik destek hususunda Google Adsense Türkiye ekibini örnek olarak gösterebilirim çünkü kendileri çok hızlılar müşteriye sadece o müşteri için çalışıyormuş gibi bir izlenim veriyorlar karşılarında onunla ilgilinecek bir tam yetkili bir kiş var olduğunu hissettiriyorlar ve bu innaılmaz bir güven veriyor müşteriye. Google’ın başarısının şans olmadığının bir kanıtı daha işte bu. Elbette hosting firmasından Google kadar üst düzey bir hizmet beklemesemde buna yakın bir ilgi beklerim.

Google Adsense ekibinin bana yazdığı yazı;

E-postanız ve cevabımızı sabırla beklediğiniz için teşekkür ederiz. Yoğunluktan dolayı daha önce sizinle irtibata giremediğimiz için özür dilerim.
wolkanca.com web sitenizi gözden geçirmek üzere sitenize bağlandığımda siteniz açılmıyordu. Siteniz tekrar aktif olduğunda lütfen bu e-postayı yanıtlayarak bizimle temasa geçin.

Yukarıda görüldüğü üzere Google işini gerçekten çok iyi yapıyor.