Kategoriler
Genel

Google’dan esnaf ve KOBİ’lere destek Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi, Ticaret Bakanlığı, Türkiye Esnaf ve Sanatkarları Konfederasyonu ve Google iş birliğinde esnaflara 12 milyon dolar değerinde destek verilecek

Google, Dijital Dönüşümle Fark Yaratan Esnaflar Programı ile esnaf ve kobilere 12 milyon dolar destek sunacak. Dijital dönüşümü kolaylaştırmayı hedefleyen bu program, Google’ın öncülüğünde Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi, Ticaret Bakanlığı, Türkiye Esnaf ve Sanatkarları Konfederasyonu iş birliği ile hayata geçirildi.

Kategoriler
WordPress

E-ticaret sistemini değiştirmek – taşımak Web sitesini herhangi bir e-ticaret sisteminden farklı bir e-ticaret sistemine taşımak.

Daha önce “E-ticaret sitesi altyapı değişikliği” başlığında e-ticaret sitelerinde altyapının değişmesi durumda SEO noktasında nelere dikkat eidlmesi gerektiğini yazmıştım.

Bu yazımda Next-Cart sistemi ile e-ticaret sisteminiz içerisindeki tüm verileri başka bir e-ticaret yazılımı içerisine taşımaktan bahsedeceğim. Gerçekten çok basit ancak siteniz büyükse biraz pahalı olabilir.

Kategoriler
Genel

2020 ilk 6 ay Türkiye e-ticaret verileri Ticaret Bakanlığı tarafından 2020 yılının ilk 6 ayı için Türkiye e-ticaret verileri yayınlandı.

Ticaret Bakanlığı tarafından yayınlanan 2020 ilk 6 ay Türkiye e-ticaret verileri 23 sayfalık bir sunum. Veriler içerisinde ilginç detaylar bulunmakta.