Kategoriler
Ivır zıvır

Zoomla bakalım

Oğuz her blogcu gibi kendi blog sitesinin her yerde görünmesini istiyor, blogcular böyledir ben de blogcuyum. Öyle ki blog sitesinin ismini her yerde yazar, her fırsatta söyle örneğin geçen Okan’ın programında kızlar vardı, Devetşah ile birlikte sanırım 4 kızdı, Okan’a nasıl mesajlar nasıl görmeniz lazım, kızlar iyi kazanıyoruz dedikçe (ki bence abartıyorlar ama o da öyle blogcu dediğin öyle), blog adresleri yağdı Okan Bayülgen’e.

okan bayülgen bloggerlar
Okan Bayülgen bloggerlar // paramaklara dikkat.

Blogcular böyledir.

Diyeceğim o, Oğuz da bana yazanlardan biri, ben Okan Bayülgen değilim tabii de yine de bu bir başlangıç derler, fırsat geçse Obama’ya da blog adresini söyletirler bunlar, ben bir defa Çinli bir kıza söyletmişim.

Her neyse Oğuz blogu hakkında aşağıdakiler bana yazıp göndermiş, ben blogun hakkında bişiler ayzıp gönderirsen yayınlarız neden olmasın diye mailine cevap yazmıştım ama 🙂 Yani, yazacak pek bir şeyi de yokmuş hafif SEO olaylarını araştırmış okumuş belli, ama dedik yayınlarız diye bir defa, ben bari bir iki çift laf ettim oldu sana bir blog post işte.

Haydi iyi günler.

Türkiye’nin fair play odaklı ender bloglarından… http://zoomlabakalim.blogspot.com/
halkla ilişkiler ,pazarlama, trend ,satış ,moda,alışveriş,spor,futbol,basketbol,voleybol ve diğer sporlar,web,sosyal medya, Fair play ruhunu özümseyen centilmen,özgün,yoruma açık bir blog
oğuz akdeniz – akdenizzzzzz@- https://wolkanca.com/ekle
zoomla bakalım – ekle,spor,halkla ilişkiler,alışveriş,google

Oğuz, sayfanın kaynağına bakmana gerek yok link follow, zaten nofollow da olsa siten kazanır merak etme.

Arkadaşlar siteye yazı eklemek için: https://wolkanca.com/ekle/ adresini kullanın, yalnız bir şeyler yazın öyle gönderin Oğuz gibi yapmayın eklemiyorum.

@okanbayulgen yaşlanıyorsun. Son Cumartesi programın konuklardan da biraz tabii, pek, yani, anladın.