Kategoriler
Ivır zıvır

Çin’de seks olimpiyatları

Bu yıl Pekin’de yapılacak 2008 Olimpiyat Oyunlarında, bir önceki Olimpiyat Oyunlarının düzenlendiği 2004 Atina ve 2000 Sydney’de olduğu gibi olağan üstü bir fahişe akını olacağı söyleniyor.
Çin’de resmen fuhuş yasak, fakat ağızını sıkı tutmasını bilenler için seçeneklerin çok olduğu belirtilmiş.

Ayrıca Çin’e gidecekler için Amerikalı ve İngiliz web sitelerinde ve forumlarda, Olimpiyatlar süresince fuhuş hizmeti alabilmeleri için ipuçları da veriliyormuş.

Haberin ayrıntıları için [via]

2000 Sydney ve 2004 Atina olimpiyatlarında da söz konusu şehirlere yoğun bir fahişe akını olmuştu.
Çin’de bilhassa beş yıldızlı otellerde kolaylıkla fahişe bulunabileceği ancak ödenecek ücretin biraz yüksek olacağı hatırlatılıyor.
Çinli yetkililer her şeyin yolunda gitmesi için her türlü tedbiri almış görünüyorlar. İnsan hakları ihlalleri nedeniyle bütün dünyanın gözlerini Çin’e diktiği bu sırada, Çinli yetkililer bir yandan olimpiyat organizasyonu için çalışırken bir yandan da ülkenin imajını korumak için olağanüstü gayret gösteriyorlar.

Olimpiyatları izlemek için Çin’e gelecek binlerce ziyaretçi arasında ‘egzotik Uzak Doğu’ deneyimleri yaşamak isteyecek çok sayıda insan olacağını öngören mafya ise talebe uygun arz oluşturma çabasında.

İngiliz organize suç uzmanlarının görüşlerine göre, insan kaçakçıları Pekin’e çok sayıda fahişe getirmek için bir takım çabaların içine girdi bile.

Çin’de seks olimpiyatları

ÇİN’e GİDECEK ZİYARETÇİLERE GAYRI RESMİ TAVSİYELER

Amerikalı ve İngiliz web sitelerinde ve forumlarda, Olimpiyatlar süresince fuhuş hizmeti alabilmeleri için ipuçları da veriliyor.
Buna göre Çin’de bilhassa beş yıldızlı otellerde kolaylıkla fahişe bulunabileceği ancak ödenecek ücretin biraz yüksek olacağı hatırlatılıyor.
Ayrıca Hong Kong ve daha ucuz olması bakımından Macau’ya gidilebileceği belirtilen forumlarda, masaj salonları ve zevk sarayları adres ve fiyat listelerine varıncaya kadar tanıtılıyor.

WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Çin’de seks olimpiyatları başlıklı gönderi hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sosyal medya butonları ile yorum ya da mesaj göndermekten çekinmeyin.

Çin’de seks olimpiyatlarıiçin 6 yanıt

rio karnavalı da böyle bereketli(!) geçiyor bildiğim kadarıyla 🙂 çinliler daha da cogalacak anlasılan 🙂

yuh (!!!) diyorum ya başka birşey diyemiyorum. bu insanlar ne azgın böyle ya. el insaf ya el insaf dicem ama inançları farklı tabi, böyle şeyler onlar için çok da kötü birşey değil galiba.

çindeki depremden dolayı ekonomisi kötüleşti galiba nerden para bulacağını şaşırtmış 😛 ya bu "fahişeler" de çin malı olmasın. benden tavsiye. çin malı kullanmayın hahaha 🙂

@atasagun;
haklısın çin daha çok çoğalır 🙂

@tamkarisik;
"bu insanlar ne azgın böyle ya" haha 🙂

@ekubio
tabi canım git tabi 🙂

çok sexy ben bunu okurken bir an gitmeyi düşündüm karar verdim bende gidicem……

bir yerde çin de fuhuşla mücadelede etkili kararlar alındığından ve hatta ölüm cezası verildiğinden bahsediyordu. hal böyleylen halka açık şekilde aga nigi festivali nasıl düzenler bu çinliler 🙂 eyvah çinliler geliyor!