Kategoriler
Ivır zıvır

Yeni yılda beyazlaşacağız

Wolkanca Wp-Theme Arkadaşlar blog yeni yıla beyaz bir tema ile girecek. Bu siyah K2 – Sca4ered temasının Türkçe ve kendime özel versiyonunu tamamını kendi ellerimle tekrardan yazdım ve çok sevdim hatta bu temanın bir beta versiyonunu arkadaşlarımın kullanması için hazırlamaya çalıştım fakat yarıda kaldı vakitsizlikten oda bir kaç haftaya biter sanırım.
Çok kullanıcı daha sade ve okunabilir açık renkli bir blog istedi ve ben de bu siyah temadan artık sıkılmıştım ve yeni bir görünüme açık renkli beyaz ve okunaklı bir temaya geçmek istedim lakin gel gelelim beğendiğim tema ispanyolca çıktı şimdi ingilizceden Türkçeye çevirmek basitti ama ispanyolcadan biraz zor olacak dolayısıyla biraz uzun sürecek gibi görünüyor ve tabii ki diğer temadaki onlarca compenent ve wp ye ait uygulamalar modifikasyonları geçirmekte bir hayli vakit alacak.
Her neyse tema değişimi için testler yapılacak, bilimum performans düşüşü yaşayabilirsiniz blogu gezerken arada bir şaşırabilirsiniz yahu noluyo falan dedirtebilirim size haberiniz ola.

Eski wolkanca.com’da Yeni yılda beyazlaşacağız veya diğer konular hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sosyal medya butonları ile yorum ya da mesaj göndermekten çekinmeyin, Yeni yılda beyazlaşacağız için ya da değil DM kapısı her daim açık. Yazıyı beğendiyseniz paylaşın, daha fazla ilgili gönderi için hemen aşağıdaki menülere göz gezdirebilirsiniz, okuduğunuz için teşekkürler, saygılar sevgiler.

WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Digital Marketing & WordPress & SEO - wolkanca mahallesi gmail sokak nokta com.

Yeni yılda beyazlaşacağıziçin 13 yanıt

yeni yılda süper yenilik
bir de bloga online olma yerini başa koysan olur mu çok arada derede bir yerde
sende hep zor olanları beğenirsin 😀
ispanyoca çok mu aradın
neyse bekleyelim ve görelim 😉 sonuç mükemmel olur inş. bu sefer 😉

volkan abicim biz sana çok güveniyoruz. eminimki en kısa sürede bizler için bu sorunuda bitirirsin 🙂 sen bitanesin be abicim 😉
sonucun mükemmel olacağından hiç şüphem yok

biri yer bir bakar kıyamet bundan kopar kopar hesabı herkese teşekkür ederim sağol bize gelince bişi yok bir daha uğramasam mı bu bloga nedir

selam volkan abi,yeni yılda bembeyaz sayfalarda görmek isterim seni vallahi..hadi klay gelsin.. bu arada abi sana ulaşamıyorum..bi konu hakkında yardımını isticem.gercekten çok önemli bir iş.ikimiz içinde karlı bişi..

ikimiz içinde karlı bir şeyse taner bana ulaşmak çok basit iletişim diye bir bölüm var sitede.

teşekkürler.

🙂 hhahehea beyazlaşamadık arkadaşlar yetiştiremedim temayı özürdilerim ama yenilicez yani bu sene.

ya öyle oldu beyazlaşamadık sağlık olsun 2007 yılına karanlık girsekte 2008 yılına beyaz gireriz artık (: