Kategoriler
Ivır zıvır

Yeni yılda beyazlaşacağız

Wolkanca Wp-Theme Arkadaşlar blog yeni yıla beyaz bir tema ile girecek. Bu siyah K2 – Sca4ered temasının Türkçe ve kendime özel versiyonunu tamamını kendi ellerimle tekrardan yazdım ve çok sevdim hatta bu temanın bir beta versiyonunu arkadaşlarımın kullanması için hazırlamaya çalıştım fakat yarıda kaldı vakitsizlikten oda bir kaç haftaya biter sanırım.
Çok kullanıcı daha sade ve okunabilir açık renkli bir blog istedi ve ben de bu siyah temadan artık sıkılmıştım ve yeni bir görünüme açık renkli beyaz ve okunaklı bir temaya geçmek istedim lakin gel gelelim beğendiğim tema ispanyolca çıktı şimdi ingilizceden Türkçeye çevirmek basitti ama ispanyolcadan biraz zor olacak dolayısıyla biraz uzun sürecek gibi görünüyor ve tabii ki diğer temadaki onlarca compenent ve wp ye ait uygulamalar modifikasyonları geçirmekte bir hayli vakit alacak.
Her neyse tema değişimi için testler yapılacak, bilimum performans düşüşü yaşayabilirsiniz blogu gezerken arada bir şaşırabilirsiniz yahu noluyo falan dedirtebilirim size haberiniz ola.