Kategoriler
Internet Ivır zıvır Teknoloji

Yeni ntvmsnbc.com'u ilk test edenler blog yazarları oldu

NTVMSNBC'nin web sitesinin ara yüzü ile birlikte tamamen içerik sistemi de değişti, dünyanın en çok okunan haber sitelerinden olan msnbc.msn.com ile aynı sistemi kullanacak.

ntvmsnbc-beta-logo1

Yeni site hakkında bilgi vermek ve görüşlerimizi almak için bizi davet etmişlerdi, dün gittik siteyi gördük görüşlerimizi bildirdik.
Haberler nasıl giriliyor, sistem nasıl işliyor gibi bir çok konuda bizleri bilgilendirdiler, sistemin eskisine göre daha kullanışlı, basit ve hızlı olduğunu öğrendik.
Ntvmsnbc Genel Yayın Yönetmeni Ebru Çapa da bizimleydi, yayın ilkelerinden ve bir haberin nasıl yayına hazırlandığından, hangi evrelerden geçtiğinden bahsetti, kartını da verdi ayrıca Ntvmsnbc'de ki haberlerin kalitesinin kaynağını da öğrenmiş olduk.

Ntvmsnbc'nin haberi; Bloggerlar ntvmsnbc nin beta testine dahil oldu

Yeni ntvmsnbc.com gayet güzel ve sağlam bir site olmuş, yeni site yayına girdikten sonra eski site de arşivde kalacakmış eski görünümüyle zaten genel eğilim, diğer bu gibi sitelerde de böyle oluyormuş.

Ntv binasında Japon turistler gibi gezip fotoğraf çektik, radyolar, stüdyolar her yeri gördük. Ntv kalemleri ve not defterlerini çantalara zula yaptık. Dexter önlüklerimiz oldu, Murat Kahraman'a şükran.

Gerçekten de dün ntvmsnbc ekibi güzel bir işe imza attı, Türkiye'nin en tanınan bloggerlarını davet edip yeni sitemiz hakkında ne düşünüyorsunuz bizimle paylaşın dediler. Böylelikle klasik medya'dan bir yayıncı olan Ntvmsnbc blog yazarlarına verdiği değeri, onları önemsediğini göstermiş oldu.

Marjinal Porter Novelli'den Umut Ersoy'un da yazdığı gibi;

"Yakın zamanda bu medyanın önemi daha fazla anlaşılacak, markalar bloglarla daha fazla iletişime geçmek isteyecek. Bunu ntvmsnbc.com'un şimdiden yakalamış olması sevindirici bir olay bizler için."

Eski wolkanca.com’da Yeni ntvmsnbc.com'u ilk test edenler blog yazarları oldu veya diğer konular hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sosyal medya butonları ile yorum ya da mesaj göndermekten çekinmeyin, Yeni ntvmsnbc.com'u ilk test edenler blog yazarları oldu için ya da değil DM kapısı her daim açık. Yazıyı beğendiyseniz paylaşın, daha fazla ilgili gönderi için hemen aşağıdaki menülere göz gezdirebilirsiniz, okuduğunuz için teşekkürler, saygılar sevgiler.

WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Digital Marketing & WordPress & SEO - wolkanca mahallesi gmail sokak nokta com.

bence bu şekilde yeni görünümü bloglarında haber olarak paylaşan ziyaretçi sayısı yüksek olan bloglardan da reklam almış oluyorlar. bence bu ziyarette ana amaç yeni sitelerini geniş bir kitleye bu şekilde tanıtmak oldu. çünkü adamlar sizin fikrinizi esas olarak almak isteseydiler site yapılırken fikrinizi isterlerdi ki fikirleriniz etkili olsun. bu ziyarette size siteleeini tanıtmışlar.