Kategoriler
Internet

Yeni ntvmsnbc.com’u ilk test edenler blog yazarları oldu

NTVMSNBC’nin web sitesinin ara yüzü ile birlikte tamamen içerik sistemi de değişti, dünyanın en çok okunan haber sitelerinden olan msnbc.msn.com ile aynı sistemi kullanacak.

ntvmsnbc-beta-logo1

Yeni site hakkında bilgi vermek ve görüşlerimizi almak için bizi davet etmişlerdi, dün gittik siteyi gördük görüşlerimizi bildirdik.
Haberler nasıl giriliyor, sistem nasıl işliyor gibi bir çok konuda bizleri bilgilendirdiler, sistemin eskisine göre daha kullanışlı, basit ve hızlı olduğunu öğrendik.
Ntvmsnbc Genel Yayın Yönetmeni Ebru Çapa da bizimleydi, yayın ilkelerinden ve bir haberin nasıl yayına hazırlandığından, hangi evrelerden geçtiğinden bahsetti, kartını da verdi ayrıca Ntvmsnbc’de ki haberlerin kalitesinin kaynağını da öğrenmiş olduk.

Ntvmsnbc’nin haberi; Bloggerlar ntvmsnbc nin beta testine dahil oldu

Yeni ntvmsnbc.com gayet güzel ve sağlam bir site olmuş, yeni site yayına girdikten sonra eski site de arşivde kalacakmış eski görünümüyle zaten genel eğilim, diğer bu gibi sitelerde de böyle oluyormuş.

Ntv binasında Japon turistler gibi gezip fotoğraf çektik, radyolar, stüdyolar her yeri gördük. Ntv kalemleri ve not defterlerini çantalara zula yaptık. Dexter önlüklerimiz oldu, Murat Kahraman’a şükran.

Gerçekten de dün ntvmsnbc ekibi güzel bir işe imza attı, Türkiye’nin en tanınan bloggerlarını davet edip yeni sitemiz hakkında ne düşünüyorsunuz bizimle paylaşın dediler. Böylelikle klasik medya’dan bir yayıncı olan Ntvmsnbc blog yazarlarına verdiği değeri, onları önemsediğini göstermiş oldu.

Marjinal Porter Novelli’den Umut Ersoy’un da yazdığı gibi;

“Yakın zamanda bu medyanın önemi daha fazla anlaşılacak, markalar bloglarla daha fazla iletişime geçmek isteyecek. Bunu ntvmsnbc.com’un şimdiden yakalamış olması sevindirici bir olay bizler için.”