Kategoriler
Ivır zıvır Teknoloji

Bugün Ntv'ye gideceğiz

murat-kahraman-dexterGeçen hafta yazdığım gibi bugün Doğuş Yayın Grubu’nun Maslak’daki binasına gideceğiz, yeni tasarlanan ntvmsnbc.com sitesini ilk gören ve yorumlayanlardan olacağız ayrıca Ntv televizyonunda da bir gezi yapacağız.

Ben daha önce, Kanal D ve 24 TV'nin binalarını gezmiştim. 24 TV özellikle daha yeni kurulurken daha doğrusu kurulma aşamasına tanıklık ettim, bina yapılırken daha alet erdevatları kutulardayken oralarda geziyordum, o inanılmaz teknolojiyi görünce dehşete kapılmıştım çok pahalı ve ileri aletler kullanıyorlar. Ulusal bir televizyon kanalı kurmak inanılmaz pahalı bir şey olmalı.

Yalnız Murat bizi fotoğrafta gördüğünüz gibi elinde bıçak bekliyormuş, gitmesem mi diye düşünmeye başladım şimdi.

Eski wolkanca.com’da Bugün Ntv'ye gideceğiz veya diğer konular hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sosyal medya butonları ile yorum ya da mesaj göndermekten çekinmeyin, Bugün Ntv'ye gideceğiz için ya da değil DM kapısı her daim açık. Yazıyı beğendiyseniz paylaşın, daha fazla ilgili gönderi için hemen aşağıdaki menülere göz gezdirebilirsiniz, okuduğunuz için teşekkürler, saygılar sevgiler.

WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Digital Marketing & WordPress & SEO - wolkanca mahallesi gmail sokak nokta com.

Bugün Ntv'ye gideceğiziçin 3 yanıt

volkan kardeş konuyla alakası yok biliyorum ama soruma sadece senin cvp vereceğini düşündüğüm için izninle bir soru sormak istiyorum,__şimdi ben bir alan adı aldım ve dnspark tan bu alan adımı blogspot yönlendirdim.anlayacağın gibi özel alan adım blogspot sunucularında çalışıyor…__eğer yarın öbür gün blogspotları kapatırlarsa benim sitem görünecek mi? neticede domain özel olduğu için görünmesi gerekiyor sen ne diyorsun ?__soruma cvp verirsen çok memnun olurum.

kıskançlık kokusu alıyorum.. aferin arkadaşım gezmişin gelmişin bravo sana. iyice bir eleştirseydin