Kategoriler
Gündem

Yaşasın artık kızlar evde kalmayacak

Sibel ÜresinSibel Üresin isimli bir zat dün çok enteresan açıklamalarda bulunmuş, açıklamalar çok enteresan olduğu için basına yansımış ama ben anlamadım bu şahıs kimdir ki basın sözlerini ciddiye alıp da bütün memlekete yayıyor yani bu yoksa baba siyasilerin yine öne sürdüğü bir piyon hareketi midir, ha tamam sosyal medya da bu bildiğin dinazor medya yani olmaz ki böyle, neden daha dün tanımadığımız birinin sözleri gündemi bu şekilde işgal ediyor öncelikle bunu sorgulamak gerek.

Selma Üresin Fatih ve Eyüp Belediyelerinin danışmanı, davranış bilimleri uzmanı ve çok eşlilik konusunda değerlendirmeler yapmış, kendisi tek eşli ve gazetecilerin -sizin eşiniz başka kadınlar istese kabul eder misiniz sorunusuna da -evet ederim diye cevap verdi. Üresin çok eşliliğin yasal olması gerektiğini söyledi ve bu sayede ahlaksızlıkların nüne geçileceğini, kızlarıne vde kalma sorunları olmayacağını söyledi. Daha fazlası burada ben daha yazamıyorum sinirim bozuldu.

Bunları söyleyen bir kadın, dine dayandırıyorlar bu işi bu en kötüsü. Kendi kafalarında oluşturdukları ahlak ve dini millete empoze etmek isteyen bu hükümet sayesinde mevkiilere getirilmiş eli üç beş para görmüş ortaya çıkmış acayip insanlar bunlar. Bizlere hizmet etmesi gereken maaşlarını benim verdiğim devletin kademelerinde böyle çağ dışı insanların olmasını istemiyorum.

WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Digital Marketing & WordPress & SEO - wolkanca mahallesi gmail sokak nokta com.