Kategoriler
Hizmetler

PWA App geliştirme

Var olan web sitenizi PWA uygulamasına dönüştürüyoruz.

PWA ile web sitenizi bir uygulama gibi mobil cihazlara ve bilgisayarlara yüklenebilmesini sağlayabilirsiniz. Henüz bir web siteniz yoksa Web site tasarımı hizmetimizden de faydalanabilirsiniz.

PWA yani Progressive Web Apps, güvenli bir ortamda web kullanıcılarının hem uygulama hem de web işlevlerini en iyi şekilde bir araya getirmelerine olanak tanıyan, yerel uygulama benzeri bir deneyim sunan ve gelişmiş teknolojileri barındıran bir web uygulamasıdır.

Progressive Web App, web sitelerinin görünümünü ve kullanıcı deneyimini, mobil uygulamalarla benzer seviyeye getirilen uygulamalara verilen isimdir. Yani bu yaklaşımla tasarlanan web sitelerini mobil tarayıcıdan ziyaret ettiğinizde, sanki bir web sitesini değil bir mobil uygulamayı kullanıyormuş gibi bir deneyim yaşarsınız. Progressive Web App’ın başlıca özelliklerinden bahsetmek gerekirse;

progressive-web-apps-pwaWeb sitenizin çevrimdışı olarak çalışabilmesini sağlar, kullanıcı internet bağlantısı olmadığı anlarda bile PWA sayesinde web sitenizde gezinebilir.
Mobil cihazların ana ekranına kendi ikonunu ekleyerek mobil bir uygulama gibi kullanıcıların hızlı erişim yapmasını sağlar.
Web siteniz responsive özellikte ise PWA’da bu özelliği koruyarak ekranın mükemmel oranda dolmasını sağlar ve kullanıcılarınıza daha keyifli okuma, gezinme imkânı sunar.
Push Notification özelliği sayesinde uygulama açık olmasa bile onay veren kullanıcılara bildirim gönderebilirsiniz.
Chrome alt yapısı ile gelişmiş bir destek ve hizmet sunmaktadır.
Uygulamayı kullanan ve beğenen bir kişi arkadaşına sadece linki göndererek uygulamayı paylaşabilir. Karşı tarafın bir kurulum yapmasına gerek kalmaz, linke tıkladığında uygulamayı kullanmaya başlar.
Uygulamanız güncellendiğinde mobil cihazlardan otomatik olarak güncel uygulama kullanılmaya başlanır.

PWA uygulaması hizmetimiz için bize aşağıdaki seçeneklerden ulaşınız.

Bana aşağıdaki seçeneklerden herhangi biriyle ulaşabilirsiniz:

volkan@volkanyilmaz.com.tr

WOLKANCA

Volkan Yılmaz

PWA App geliştirme başlıklı gönderi hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sosyal medya butonları ile yorum ya da mesaj göndermekten çekinmeyin.