Kategoriler
Medya

Yaman Gezgin sosyal ağ canavarı oldu!

Efsane gezginimiz vardı. Coco Star yemeyi akıl edememiş balta girmeyen ormanlarda tanımadığı etmediği canavarlarla hatıra fotoğrafı çektiriyordu. Gün geldi internet diye bir mucizeyi keşfetti uçsuz bucaksız yola çıktı.

Peki Yaman Gezgin’e ne oldu? Allah bilir demeyin yazıyı okuyun.

Öncelikle yamangezgin oyunu hakkında harika bir yazı hazırlayan Selim Yörük’e mikrofonları uzatalım. Ne olup bittiğine kısaca bir göz atalım.

Coco-Star Viral Pazarlama Kampanyası (41? 29!)

Evet sizde fark ettiniz Selim’in çok kötü bir sesi var 🙂

Şimdi de mikrofonları kullanılan mecralara uzatalım.

Blog ve Blog Küre; Seçkin blog yazarlarına kutu yollanmış. Yaman ve arkadaşları blog tutmaya başlamış; Yaman Gezgin’in blogu şurada arkadaşlarının ise burada ve şurada. Kutuyu alan kahraman bloggerlardan bazıları ve ilgili yazıları; Nahnu, A.Selim Tuncer, Arda Kutsal, Murat Buyurgan, Nuri Çankaya .. Alıpta yazmayanları wolkanca’ya havale ediyorum.

Ayrıca kutu Teknosohbet ekibinede yollanmış. Yollanmaz olaymış; burada ve şurada..

Facebook ve ahalisi; Yaman Gezgin’i arıyoruz, bu yaman gezgin hangi cehennemde yahuuu!! diyenler.., yaman gezgin nerede? ve sıkı durun yaman gezgin’in facebook profili… Yaman’ı arıyorum ayağına facebook’ta sosyal olabilirsiniz. Bu fırsatı kaçırmayın. Yardım için çırpınıyor insanlar…

Forum; Kampanya dışında bir arkadaşın açtığı güzel bir forum. Oldukça yüksek mesajlaşma trafiğine sahip bir forum. Es geçmeyin. İpucu arayanların ve paylaşanların uğrak yeri. Ayrıca oyun yüzlerce forumda binlerce başlıkta tartışılmaya açılmış. Kısaca bir göz attığımda sitenin süper bir oyun olduğu kullanıcıya mutlaka oynamalısınız diye lanse edilmiş. Herşeyden öte dikkat etmek istediğim husus kullanıcının oyunu bir hediye kazanmak ya da ödül elde etmek amacından çok güzel zaman geçirmek istemesi dolayısıyla tercih etmesi. Bu internette oyun oynama hastalığımızın bir marka tarafından çok iyi kullanabileceğinide bize gösteriyor. Değil mi?

Banner ve ekürleri; görebildiğim kadarıyla; Mynet, Yonja ve benzeri popüler platformlar..

Yüz yüze hiç görüşmediğimiz internet arkadaşları ilegeçirdiğimiz vaktin yüzde birini üst komşu ile paylaşmadığımız hadi onu geçtim ailemizden bile daha önemli olan şu meretin iyiden iyiye içimize işlediği şu günlerde kulaktan duyma faaliyetinide artık buraya taşımış bulunmaktayız. Mahllenin delisi, cengaveri, kaçkını artık konuşulmaz ve gündemimizden yok olmuşken bir marka çıkıyor ve önünüze bu mecrada bir obje koyuyor. Obje fevkalede kurgu ile her alanda konuşuluyor.

Sonuç; fevkalede sevgi yumağı marka için ağlarını örmeye başlıyor…

teknosohbet.tv, gerçekten de keşke yapmasaymış! bu nasıl bir zoraki konuşma, yağlı bir ağız, yapmacık ve aşırı gereksiz hareketler…

bu arada video ya girerken karşıda ki arkaşa bir isimle hitap ediyor! amcı nedir ne değildir anlamadım gitti!

bende bu oyunu deli gibi araştıranlardanım, oyunun yapımcılarıyla tanıştım, oyunla ilgili herşeyin çözüldü http://yamaniariyorum.niceboard.biz de moderatorluk yapıyorum.yaman gezgin kayboldu harika bir arg herşey çok iyi gidiyor 1 hafta kaldı, inşallah yamanı buluruz.