Kategoriler
Medya

Lisa Lopes'in ölm anı görüntüleri

Hip hop müziğinin Amerikalı ünlü ismi Lisa Lopes'in 2002 yılında trafik kazası sonucu ölürken çekilen görüntüleri ortaya çıktı. Feci kaza anı çığlık ve panikleriyle böyle kameraya alındı.

https://www.youtube.com/watch?v=Z9q_hGRSfOM

2002 yılında geçirdiği bir trafik kazası sonucu ölen ünlü şarkıcı Lisa Lopes'in ölüm anının görüntüleri ortaya çıktı. Hip hop türü müzik yapan ve hızla zirveye yükselen Honduras asıllı şarkıcı Lisa Lopes, grubunun üyeleriyle birlikte kendi kullandığı ciple kaza geçirdi. Kazadan hemen önce yan koltukta oturan arkadaşı tarafından kameraya alınan Lopes, aracıyla birden bire yoldan çıkarak takla attı.
Bundan ders alıp hız yapmayın lütfen.
Kaynaklar; Hurriyet, Wikipedia

Eski wolkanca.com’da Lisa Lopes'in ölm anı görüntüleri veya diğer konular hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sosyal medya butonları ile yorum ya da mesaj göndermekten çekinmeyin, Lisa Lopes'in ölm anı görüntüleri için ya da değil DM kapısı her daim açık. Yazıyı beğendiyseniz paylaşın, daha fazla ilgili gönderi için hemen aşağıdaki menülere göz gezdirebilirsiniz, okuduğunuz için teşekkürler, saygılar sevgiler.

WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Digital Marketing & WordPress & SEO - wolkanca mahallesi gmail sokak nokta com.

hız sorun değil. önemli olan hıza hükmedebilmek.kendine,aracına,yola ve koşullara güvenemiyorsan hız yapmayacaksın arkadaş. 😉

@emre

senin gibi magandalar ve senin gibi zihniyetteki insanlar yüzünden günde kaç kişi ölüyor biliyormusun?
sen hiç televizyon seyretmiyosun galiba
anladığım kadarıyla da daha çocuksun ve o yüzden bu şekilde bir yorum yapmışsın biraz mantıklı ve bilinçli ol lütfen………
farzetki en yakının yada en sevdiğin canından kanından birinin başına senin gibi zihniyet taşıyan magandanın yüzünden bişey olsa hayatını kaybetse genede bu yazdığın düşünceni savunurmuydun merak ediyorum açıkcası………..
ben ve benim gibi olan insanlar senden ve senin gibi gençlerden bu tarz şeyler değilde kendinize ve etrafınıza ailenize ülkenize vatanınıza insanlığa yararlı bilinçli olgun gençler olmanızı arzuluyor

lütfen bilinçli olun hız yapmayın başkasını düşünmüyorsanız kendinizi düşünün ki belki firen yaparsınız…………

umarım bu sözümü anlamışınızdır

@eminik
polemiğe girip tartışmaya çevirmek istemem. ama söyleyeceğim bir kaç şey var.
çocuk denilecek yaşı geçtim (tabi eğer 40nı geçtiysen senin için çocuk sayılabilirim).bir tekerlek firmasının sloganı vardır belki bilirsin."kontrolsüz güç,güç değildir." bende bunu kastetmeye çalıştım.eğer sen olmadık yerlerde olmadık hızlara çıkarsan kendini yarış oyunlarına çok kaptırmışsın demektir. arabana da acımıyorsundur da aynı zamanda.usta bir sürücü,önsezilerine ve kendine güvenen bir sürücü,kendisinden çok arabasını tanımalıdır.karşısındaki adamın yapabileceği manevrayı bilmelidir.önüne nerede çocuk fırlayabilir,kaldırımda yürürken annesinin elini bırakan çocukta olmalıdır gözü.hangi virajda o anki hızının savuracağını,lastiklerinin durumunu,yolun kalitesini düşünerek o hıza ulaşmalıdır.ibre sağa doğru kaydıkça, düşüneceğin olasılık sayısı artacak ve çabucak cevaplayacak çözüm bulacaksın.eğer bulamıyorsan da basma. yoksa hız ölüm getirir diyenlere kanıt olursun.
vs vs çok uzar.
demek istediğim hızı yapacaksan,bütün faktörleri göz önüne getireceksin 😉
kontrol edemeyeceğin hıza çıkmayacaksın.insanı öldüren hız değil insanın kendisidir. 😉 arabamda başkaları varken yüksek hıza çıkmam,onların hayatına saygı duyarım.diğer arabaları hızımla zor duruma sokmam.6 yıldır araba üstündeyim.o günden beri ortalama hızım belki 120 ama daha bir çizik darbesi daha yaşamadım.
upuzun ve geniş bir yolda,rüzgara tokat attım diye maganda olacaksam eyvallah.

google bile reklamlarını göstermiyor bu konuda (: hıza hayır. ne gerek var.

bence hız gereksizdir. çok keyif alınıyorsa pistlerde yapılabilir.

emre seni pistlerde görmek isteriz 🙂

en güzeli odur zaten.pistlerde atacaksın içinde hız tutkusunu. ama türkiye'de bu zor 🙂

@emre
yazdığınız ilk yorum daki fikirlerinizi şuanki söylemlerinizi ifade etmediği için eleştirdim ikinci yorumunuzu başta ifade etseydiniz benim cevabımda size teşekkür etmek olurdu
benim sizden duymak istediğim cevap da bundan başka olmamalıydı
zaten tekrar teşekkür ederim.

emre doğru söylemiş hız yapıyorsan hakim olmalısın arabana. benim babamda hızlı gider ama iyi araba kullanır. hiç sevmem kağnı gibi araba kullananları.. dikkatli olamıyorsa kullanmasınlar araba

sen herne kadar dikkatli olsanda karşından gelen acemi dikkatsiz yada o an dalgın olabilir.
bence fazla hıza hiç gerenk yok.kanunlar çerçevesinde bilinçli insanlar olmak herzaman iyidir. çok isteyen gider pistlerde hız yapar 🙂

bu blogta ilk okudugum post… ölüm başlı başına ilginç bir durum elbette ama insanın "son anı"na tanık olmak çok daha tuhaf bir durum. çok değişik bir görüntü açıkcası kötü oldum. ikinci defa seyrettimde, üçüncüye içim el vermedi.

@eminik
kısaca anlatmaya çalıştım.uzunca yazmak istemedim o yüzden 😉 bende reca ederim.
@muzlupasta
hele bir de sol şeride geçerler ya,selektörü beynine beynine vermek dinen caizdir sanırım. 😀
@bünyaz
"…alıdır.karşısındaki adamın yapabileceği manevrayı bilmelidir.önün…" demişim. anlatabildim diye tahmin etmiştim ama 😛

sen derken seni kastedmedim zaten genel bir tabir şöför kimse o 😀

bu yazıda niye google reklamı yok yaw. başımıza taş yağacak 🙂

hız isteyen piste çıksın,bilinçsiz insanlar yüzünden başkaları neden ölüyormuş?su an size kaynak gösteremiyorum ama bir istatistik vardı ve hız yapan ile yapmayanların varacağı noktaya ne kadar sürede ulaşacağıyla ilgili sonuçları görseniz insanlar bunun için mi kaza yapıyor dersiniz.heyecan için hız yapacak olanlar da en başta belirttiğim gibi piste gidebilirler.

trafik kurallarına uyalım uymayanları uyaralım klasik oldu biraz galiba 😀

zaten başımıza ne geldiyse bu trafik kurallarını ihlal edenler yüzünden geldi. türkiye'de trafik kazalarının %67'si hız nedeninden dolayı oluyor.diğer kalan yüzdeleri de araçta meydana gelmiş ama dikkate alınmamış hasarlar,hatalı sollamalar,kırmızı ışıkta geçme gibi etkenler oynuyor.lütfen trafik kurallarına uyup uymayanları uyarıp size "trafik kurallarını dikkate alma çok işimiz var hadi bas gaza yapı?tır"diye gaz verenleri dikkate almayıp,kurallara uyup sağ salim gideceğimiz yere gidelim!tamam mı arkadaşlar yoksa "ölebilirsiniz"!!!