Kategoriler
Blog Internet

Yahoo'dan kadınlara özel site: Shine

25 yaş üstü kadınlara hitap edecek biçimde hazırlanmış olan web sitesi Yahoo nun son projesi. Dünyadaki en büyük internet şirketlerinden biri olan Yahoo bu yeni web sitesinin ismi "Shine", adresi shine.yahoo.com.

Ayrıca Shine, finans ve spor alanlarında ayrı siteleri bulunan Yahoo'nun, belirli bir yaş grubu ya da cinse hitap eden ilk sitesi olma özelliği taşıyor.
Blog şeklinde hazırlanan sitede editörün yorumları da yer alıyor.
Shine yahoo

Yahoo tarafından yapılan basın açıklaması aynen şöyle;

Yapılan açıklamada, sitenin, bayanların hem değişik konuları ele alan hem de iletişim olanağı sağlayan bir site arayışı kapsamında kurulduğu belirtilirken, reklam verenlerin bayanlara doğrudan ulaşmayı istemelerinin de kararda etkili olduğu ifade edildi.
Kadınların eş, anne ve evlat olarak, yaşamlarında insanlar üzerinde belirleyici rol oynadıklarına dikkati çekilen açıklamada, kadınların değişik alanlardaki bilgi ve paylaşım ihtiyaçlarının site aracılığıyla karşılanmasının hedeflendiği belirtildi.

Eski wolkanca.com’da Yahoo'dan kadınlara özel site: Shine veya diğer konular hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sosyal medya butonları ile yorum ya da mesaj göndermekten çekinmeyin, Yahoo'dan kadınlara özel site: Shine için ya da değil DM kapısı her daim açık. Yazıyı beğendiyseniz paylaşın, daha fazla ilgili gönderi için hemen aşağıdaki menülere göz gezdirebilirsiniz, okuduğunuz için teşekkürler, saygılar sevgiler.

WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Digital Marketing & WordPress & SEO - wolkanca mahallesi gmail sokak nokta com.

ı'm paul from canada, a retired author. ı've only been at this about 4
months now, and ı've hit the ground running. ı'm only really getting around
to visiting all the forums now. ı still have a lot to learn but ı'm getting
there.

all the best,

paul

evet sehtekar nılay
allah belani versinnilay kadin değilmisiniz aynisiniz yalancilar