Kategoriler
Blog

WordPress’e yeni login sayfası yapmaca

WordPress maceram bundan 2 ay önce 7 haziranda bu yazı ile başlamıştı.
WorPress’in Codexinden ve WordPress ile içli dışlı Yakuter, Acemi Blogcu gibi bir kaç arkadaştan, *WordPress Türkiye blogundan ve forumlarından ( *her ne akdar yetersiz olsada) edindiğim bilgilerle kendi WordPressimi kurdum ve ne kadar kolay kullanışlı bir sistem olduğunu öğrendim. Gerçektende amerikayı yeniden keşfetmeye gerek yoktu işte size alın WordPress demişlerdi hazır kurulu sistem üzerinde istediğiniz değişikliği yapın açık kaynak. Yaptığım bir yorumdada dediğim gibi “Bu WordPressçiler cennetlik” hocam… 🙂

login_background

Şimdi ben de bir icadda bulundum hehe.. Beni tanıyanlar alışıktır bu tür ,cadlarıma Msn Spaces zamanlarından artık WordPressçiyim abijimm.. İcad dediğim şu; yeni WordPress login teması….

Şuradan edindiğim bilgi ve Css sitil şablonu ile yaptığım admin paneline buradan bakabilirsiniz. Yapılışı çok basit şuradan indirdiğiniz zipli dosyanın içinden çıkan “login_background.png” yi “wp-admin/images/” kalsörü altına atın ve eski “wp-admin/” kalsörü altında bulunan “wp-admin.css” dosyası ile zipli arşivin içinden çıkan yeni “wp-admin.css” dosyası ile değiştirin.
Daha fazla bilgi belge döküman