Kategoriler
Hayattan

Dostluk!

mektup.gifBlog ve Wolkanca okurları; sevenleri, sevmeyenleri, okuyup da yorum yazmayanlar, okumuyormuş gibi yapanlar ama RSS’den takibe alanlar… İyisiyle kötüsüyle tüm okurlara merhabalar!

eda Öncelikle sanırım beni de tanımayan kalmadı bu sanal alemde. Kendimden bahsetmeyeceğim sizlere. Konumuz Dostluk! (w’da ilk pembe fontu da ben kullanıyorum sanırım, eee azıcık izimiz kalsın değil mi?)

W’ya yazar oldum, aklınıza “tamamen duygusal” muhabbeti gelmesin. İstedim ki; daima savunduğum felsefem haline gelen “inadına sanal dünya dostluk da var” düşüncesini yüreği güzel olan insanlarla da paylaşmak. Yani sizlerle… Ama hemen belirtelim kırıcı yorum yapacaksanız yüreğinizi çirkinleştirecekseniz kimseye zorla okutmuyoruz lütfen bu blogdan hemen çıkın. Sizi Lan Blog’a alayım Okşan size haddinizi bildirir!

tek rakibim o

Gelelim yazmak istediklerime… Konumumuz gereği Wolkanca ve Eda Suner blogcu oldukları için bir şekilde tanıştılar. Uzun süren sohbetler sonrasında halk tabiri ile “kanka” denecek duruma geldiler. Benimle de kalmayıp eşim Ömer Suner’le “SEO Canavarım” lakabını taktığım kankam Volkan karşılıklı playstation oynadılar. Benim mutfaktan; “Kısın şunun sesini!” diye bağırmama da katlandılar…

Ram tak çıkar çalışmasıGünler günleri kovaladı, sohbetler, gülüşmeler ve keyifli geziler yaşandı. Bir blog insana ne kazandırır? sorusunun cevabına biz sahip olduk. İyisi ile kötüsü ile yaşadık.(Kötü kısım ikimiz için de sadece aşırı ziyaret sonrası hosting faciası’dır.)

Siz sanmayın ki çıkar sonuç ilişkisi aramızda ki. Biz gerçekten dost olduk! Yoksa ne işim var burada! Hele ki 2008 yazının ilk deniz keyfini beraber çıkardığımız Fenerbahçe gezimiz bize ilaç gibi geldi. Bu yazı sadece senin yüreğini görmemize izin verdiğin için Suner ailesinin yuvasını yapan dişi kuşu Edi’nin sana teşekkürüdür Volkan’cım.

Hayat sana ne getirirse getirsin ben eminim ki sen her durumda o alaycı tavrınla hayatla dans edersin. Ve yaşananlar, yaşanacaklar sonrası sen daima “Neleri mi alıp gitti bilmem ki, bir yerlerim çoğaldı” nidası ile “o” na hitap edeceksin.

Bu nedenle gönlünden geçen her konuda ahkam kesen kankam, sen bildiğin yolda devam et biz arkandayız. Anneciğin Aysel sultan’a da süper menemen tarifi için öpücüklerimizi ilet Ömi bayıldı!

Dostluk!

Volkan’ın yazarlara hamburger ısmarladığı doğru. Beni transfer etmek için Jumbo’da sıkı bir hesap ödedi 🙂 Hatta şarkıcı Yaşar’ı gördük görmezden geldik 🙂 Bir sonraki Eda Suner & Wolkanca buluşmamız da bol resimlerle görüşmek üzere.

Not: Unutmadan Ömi & Edi’nin pijamalı ev halini ifşa etmediğin için de eyvallah kanka.