Kategoriler
Konuk Yazar

Dostluk!

mektup.gifBlog ve Wolkanca okurları; sevenleri, sevmeyenleri, okuyup da yorum yazmayanlar, okumuyormuş gibi yapanlar ama RSS'den takibe alanlar… İyisiyle kötüsüyle tüm okurlara merhabalar!

eda Öncelikle sanırım beni de tanımayan kalmadı bu sanal alemde. Kendimden bahsetmeyeceğim sizlere. Konumuz Dostluk! (w'da ilk pembe fontu da ben kullanıyorum sanırım, eee azıcık izimiz kalsın değil mi?)

W'ya yazar oldum, aklınıza "tamamen duygusal" muhabbeti gelmesin. İstedim ki; daima savunduğum felsefem haline gelen "inadına sanal dünya dostluk da var" düşüncesini yüreği güzel olan insanlarla da paylaşmak. Yani sizlerle… Ama hemen belirtelim kırıcı yorum yapacaksanız yüreğinizi çirkinleştirecekseniz kimseye zorla okutmuyoruz lütfen bu blogdan hemen çıkın. Sizi Lan Blog'a alayım Okşan size haddinizi bildirir!

tek rakibim o

Gelelim yazmak istediklerime… Konumumuz gereği Wolkanca ve Eda Suner blogcu oldukları için bir şekilde tanıştılar. Uzun süren sohbetler sonrasında halk tabiri ile "kanka" denecek duruma geldiler. Benimle de kalmayıp eşim Ömer Suner'le "SEO Canavarım" lakabını taktığım kankam Volkan karşılıklı playstation oynadılar. Benim mutfaktan; "Kısın şunun sesini!" diye bağırmama da katlandılar…

Ram tak çıkar çalışmasıGünler günleri kovaladı, sohbetler, gülüşmeler ve keyifli geziler yaşandı. Bir blog insana ne kazandırır? sorusunun cevabına biz sahip olduk. İyisi ile kötüsü ile yaşadık.(Kötü kısım ikimiz için de sadece aşırı ziyaret sonrası hosting faciası'dır.)

Siz sanmayın ki çıkar sonuç ilişkisi aramızda ki. Biz gerçekten dost olduk! Yoksa ne işim var burada! Hele ki 2008 yazının ilk deniz keyfini beraber çıkardığımız Fenerbahçe gezimiz bize ilaç gibi geldi. Bu yazı sadece senin yüreğini görmemize izin verdiğin için Suner ailesinin yuvasını yapan dişi kuşu Edi'nin sana teşekkürüdür Volkan'cım.

Hayat sana ne getirirse getirsin ben eminim ki sen her durumda o alaycı tavrınla hayatla dans edersin. Ve yaşananlar, yaşanacaklar sonrası sen daima "Neleri mi alıp gitti bilmem ki, bir yerlerim çoğaldı" nidası ile "o" na hitap edeceksin.

Bu nedenle gönlünden geçen her konuda ahkam kesen kankam, sen bildiğin yolda devam et biz arkandayız. Anneciğin Aysel sultan'a da süper menemen tarifi için öpücüklerimizi ilet Ömi bayıldı!

Dostluk!

Volkan'ın yazarlara hamburger ısmarladığı doğru. Beni transfer etmek için Jumbo'da sıkı bir hesap ödedi 🙂 Hatta şarkıcı Yaşar'ı gördük görmezden geldik 🙂 Bir sonraki Eda Suner & Wolkanca buluşmamız da bol resimlerle görüşmek üzere.

Not: Unutmadan Ömi & Edi'nin pijamalı ev halini ifşa etmediğin için de eyvallah kanka.

WOLKANCA

Konuk Yazar

Wolkanca sitesine Konuk Yazar olan, dışarıdan kendi yazılarını ekleyen bir kişi.

Dostluk!için 19 yanıt

edi senin yazdığın nasılda belli oluyor, süslü süslü ifadeler, rengarenk yazılar.. bir an senin blogu okuyorum sandım 🙂 allah dostluğunuzu hiç bozmasın, ikinizle de az çok muhabbetim oldu, çok içten insanlarsınız. sizleri tanımak çok güzel..

edi bu arada çantayı alamadım henüz, iş-güç girdi araya. arkadaşına söylersin di mi kusura bakmasın dönemedim ona 🙁

bir dostu bin tane kıza değişmem 🙂 gerçeği az ve özdür. bu tür dostluklar ne hoş ve güzel 🙂 allah bozmasın ikiside çok şeker amann amann 🙂 eda abla header diye diye ''r'' leri söylemeye başladım yahu çok teşekkür ederim 😀

eda aablamız şu şekilde tanımlamıştı bunu kendi sitesinde.
" bu camekanın arkasından kurduğumuz böylesi dostlukları çok seviyorumm…" ya da buna yakın bişi işte 🙂
tebrik ediyorum böylesi güzel bir dostluk kurulduğu için 🙂

ya gözlerim yaşardı okuyunca vallahi billahi …
bu ne güzel bir dostluk göstergesidir allah'ım…
yani toplantılar da eda ablacım ile çok konuştuk volkan abim ile fazla konuşamadık ama onu da az çok gözlemlerim ile tanıdım …
ikiniz de hayat dolu süper insanlarsınız sizleri ben de çok seviyorum …

her toplantı da görüşmek dostlüğünüzü daha iyi şekilde görmek dileği ile …

inadına sanal alemi gerçeğe çevirmeye …

güzel insanlar can dostlar. allah hepinizin yüreğini korusun. hayat denen şu yolda kalbiniz gibi güzelliklere sahip olun emi. sevgi kadar güzel birşey var mı bu dünyada.

baktım slogan değişmiş. "işim gücüm blog" olmuş "işimiz gücümüz blog" olmuş. baktım ki yeni yazarlar var. güzel olmuş böylesi de. edi abla da buradaymış. onun yazısına yorum yazayım dedim.

@recep hilmi tufan
canım bu blog başından beri topluluk blogu, 2005 den beri. ama yazarlarımız şu an piyasada kendi bloglarını yazmaya geçtiler. blogcu üreten bir blog bu blog (: dmoz editörleri bile var bu blogda zamanında yazmış olan örneğin mert.

2005 ten beri bu blog da yazmaktan onur duyuyorum bir blogger olmayı bu adamdan öğrendiğim için de kendimi çok şanslı hissediyorum. eda da geldi tam olduk diyorum. hepinizi seviyorum uleen volkan hastayım sana 🙂

eda suner çok kısa bir zaman içinde blog camiasında seni tanımayan kalmadı bu yüzden çok tebrik ederim. ve gerçekten çok kaliteli bir blogunuz var. wolkanca'yı anlatmaya bile gerek yok tam anlamıyla süper bir blog, altın kalpli bir blogger! ben cavid, volkan'ın bana da çok yardımı olmuştur, sorduğum hiç bir soruyu yanıtsız bırakmamıştır. sonsuz teşekkürler. izin verirse ben de türkiyenin en büyük blogu wolkancada yazar olmak isterim 🙂

hepinize çok teşekkür ederim ne mutlu bana bize ve sizin gibi düşünen tüm güzel insanlara. kaliteli içerik üreterek beraber güzel yerllere gelmek adına ülkemiz blogcularını gönülden öper başarılar dilerim.