Kategoriler
Ivır zıvır Konuk Yazar

Uzun bir süreden sonra

Çok uzun zamandır post girdisi yapmıyordum. Kendimi biraz dinlendirdim sayılır ayrıca işlerim filan da bu aralar pek iyi gitmemesinin vermiş olduğu tatsızlıktan olsa gerek.

Bu süre içersinde çok fazla şeyler yaşadım, test ettim, onayladım hazır tadım biraz olsun yerindeyken bir şeyler yazayım dedim ve ilk girdi olarak izlediğim filmden bahsedeceğim. Vizyona girmesine günler olmasına rağmen Testere 6 yı izlemiş bulunmaktayım hem de öyle sinema çekimi filan değil gerçek DVD kalitesinde 🙂 Öhhööm efendim arkadaşlar arasında "illegal kişilik" olarak bilinen birisi olarak bu çok normaldir sizde zamanla bana alışırsınız.
Gelelim filme, diğer 5 serilik filmden geri kalınmayan 6. filmde çok fazla şiddet ve kan unsuru bulunması sizi şaşırtmayacak. Bana kalırsa bu bölümde çok fazla ileri gidilmiş ve gerçekten çok iyi kurgulanmış. Ayrıca filmin sonralarına doğru bu serinin burada kalmayacağını, 7. filmin gelebileceği mesajı da verilmiş kanımca.

Filmin içeriğinden çok fazla bahsetmek istemiyorum çünkü büyük umutlar bekleyip de gitmek isteyen arkadaşlar olabilir onların hevesini kursaklarında bırakmayalım. Benim filme verdiğim puan 10/6.

Son olarak 2012 yi R5 versiyonundan izledim HD Rip versiyonu çıkınca arşivime ekleyeceğim görsel efekt olarak çok iyi bir film! Hafta içersinde yeni aldığım Nokia 5800 Xpressmusic telefonumdan bahsetmek istiyorum telefon yeni çıktı sayılır ama piyasada yok (olanlarda çok yüksek fiyatlı) ben asker arkadaşım sayesinde temin ettim yeni alacaklar için deneyimlerimi yazacağım.

Eski wolkanca.com’da Uzun bir süreden sonra veya diğer konular hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sosyal medya butonları ile yorum ya da mesaj göndermekten çekinmeyin, Uzun bir süreden sonra için ya da değil DM kapısı her daim açık. Yazıyı beğendiyseniz paylaşın, daha fazla ilgili gönderi için hemen aşağıdaki menülere göz gezdirebilirsiniz, okuduğunuz için teşekkürler, saygılar sevgiler.

WOLKANCA

Konuk Yazar

Wolkanca sitesine Konuk Yazar olan, dışarıdan kendi yazılarını ekleyen bir kişi.