Kategoriler
Ivır zıvır

Ya evde yoksan blog

Bu blogun envaiçeşit yazarı mevcut fakat çizer olarak tek başımayım. Pek çizdiğim de söylenemez, içimdeki o amatör ruhun sinyalleri çok zayıf geldiğinden olsa gerek eskisi gibi her gün çizemiyorum. Düşündüm de ben blogda bazı yetkilere sahip bir kullanıcıyım hatta kendimi eskilerden de sayabilirim zira uzun zamandır blog.wolkanca’nın paneline girmem için bir hesabım var fakat bu yazı ilk olacak. (onaylanırsa tabi)

Ya evde yoksan blog


Herhangi bir konu yok sadece farklı bir şeyler arıyorum, bu yüzden buraya yazıyorum. Aslında güzel bir ekip olabilirdik; Patron, ben ve diğer yazarlar… Kimliğimi kimse bilmese, sadece karikatürlerin altında otopsi imzasıyla yetinse okurlar vs. ben de böylece gizemimi korusam ama yapamadım çok fazla reklam oldum sanırım. Bir de zamanın behrinde çok arkadaşım yadırgadı karikatürlerimin bu blogda yayınlanmasını. Wolkanca’nın dostundan çok düşmanı vardı bir dönemler, çünkü kıskanılan bir blogdu.

Şimdi tamamen yeniden başlamak istiyorum, hatta başladım bile aylardan sonra ilk kez bu blog için bir karikatür çizdim (cümleyi yazdığımda hâlâ bir karikatür çizmemiştim) Zaman buldukça ve yaptığım iş izin verdiği sürece burayı biraz gayriciddi karikatürlerle süsleyecem. Yine yadırgayanlar olacak fakat burası çok bereketli bir blog yahu.