Kategoriler
Medya

Tuncay Şanlı, Middlesbrough’da!

Fanatik bir Galatasaray taraftarı olarak Avrupa’ya giden çok fazla oyuncumuzun üzüntüsünü yaşadım, yaşadık… Nitekim Avrupa’ya gönderdiğimiz oyuncu sayısını ben bile anımsayamıyorum.

Ama şunu kabullenmek gerekiyor ki başarı bu tür oyuncuların takımdan uçup gitmesine neden oluyor. Galarasaray’ın, 2001’de Süper Kupa’yı kaldırdıktan sonraki sezon nasıl bir kadroyla kaldığını biliyoruz. Gerçi yurtdışı bir başarı olmasa da dünyanın önemli liglerinden biri olan Türkiye Ligi’nde de alınan şampiyonluklar herkesin ilgisini çekiyordur mutlaka. Sonuçta derbimizin bile dünyanın en önemli 3. derbisi olduğu söyleniyor.

Tuncay Şanlı, Türk futbolunun büyük oyuncuları arasına yeteneğiyle adını şimdiden yazdırdı. Ben de bir GS taraftarı olarak kendisine başarılar diliyorum, umarım O da Tugay Kerimoğlu gibi istikrarlı ve başarılı bir grafik yakalayarak Türkiye’yi en iyi şekilde temsil eder.

Tebrikler Tuncay, tebrikler Fenerbahçe…

WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Tuncay Şanlı, Middlesbrough’da! başlıklı gönderi hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sosyal medya butonları ile yorum ya da mesaj göndermekten çekinmeyin.

ilk yazına ilk yorum benden olsun ve hayırlı olsun transferleriniz (tuncay and al bundy)

valla benim bildiğim tuncaysa fazla oralar da duramaz bir de 4 yıllık anlaşma imzalamış ben fenerbahçe bu kadroyla belki şampiyonlar liğin de finali oynaya bilir diye düşünüyordum. roberto carlos geldi bir tuncay gitti.
yıldız geldi bir yıldız gitti ikisi birlikte olsalardı bel ki çokşey fenarbahçe başarabilirdi.
zaten özshan can aldın pardon canaydın varken galatasraydan 5 yıl ümidi kestik artık sadece süperlige odaklanmış galatasaray varken avrupa için birşey yapmayı düşünmeyen bir galatasaray varken sadece mali konulara ve stad yapmaya odaklanmış bir galatasaray varken o zaman bir galatasaraylı olarak fenarbahçeye ben bol bol hayırlı olsun derim. kimse kusura bakmasın

bizi bu hale getirenler utansın

tuncayın avrupa hayali vardı gerçekleştirdi bence en iyisini yaptı bu türkiye içinde fenerbahçe çinde onun içinde en iyisiydi tuncaya başarılar diliyorum avrupada ( fenerde olsa demezdim (: )

tuncay ikinci sınıf bir ingiliz takımına gitti.nedir bu bizim futbolcularin avrupa sevdasi anlamadım gitti..

tamamen aptallıktan öte bir transfer değil.bir fenerbahçeli olarak hayal kırıklığındayım ve kendimi teselli edecek bir sonuç göremiyorum.madem gideceksin anladık tamamdır ama neden m'boro??2.ci sınıf bir takımda oynamak sana yakışır mı tuncay?orda kendimi gösterir arsenal,manc. chelsea'ya geçerim diyosan o zaman tamamen çocukça bir düşünce.yaşın çok mu genç senin be tuncay. ne zaman oynayacaksın ve göstereceksin? tek kelimeyle yazık etti kendine 🙁 seneye fenerbahçe'ye geri döner.

tuncay avrupa'da fazla tutunamaz ama başarılı olmasını isterim
+ fenerbahçe 1 gönderiyo 2 alıyo
tuncay gitti. r.carlos geldi wederson geldi colin kazım richards(bjk'ye kapa olsun 🙂 geldi + ali bilgin'e de resmi teklifi yaptık.

tuncayı tuncay yapan fenerbahçedir.

tuncay is stupid for joining this two bob rag and bone club. middlesbrough is a smelly dump and the club has never won a major trophy in its 130 years of existance. as well as that the place has a reputation for child abuse.

he could have chosen a far bigger and better club to join in england than this joke of a club.

the tuncay cannot find a red rose. ıt files to the last rose tree. ıt asks for help. the rose tree says, my roses are red, but the springs is cold. ı haven,t got any red roses. viva galatasaray

@imece blog :tuncay kötü takıma gitmiş gibi gözküyor fakat tuncay 7,5 milyon euroya serbest kalıyor.yani iyi olursa gider.

ayrıca ben çok sevindim gitmesine zaten tuncay fenerliler içinde en gıcık olmadığım oyuncuydu. bence başarılır olur ve daha sonra daha büyük klüplere gider diye düşünüyorum.

ben fanatik bir gsli olarak tuncayı çok seviyorum.
tuncayın avrupada basarlı olacıgına inanıyorum
iinşallah olur

fenerde göze batan en çok koşanda oydu. acaip hata yaptılar. tuncayı kaçırmakla yerine kim gelecek merak ediyorum. ben zikonun yerinde olsam tuncayın oynadıgı yere kaleci volkanı koyarım en azından kaleyi saglama alırım ıskalasa bile zararı olmaz .

😀 😀 😀 😀 fener bahçeliler siz ayvayı yediniz gerçi bende fenerliyim ama rezil oldum ben de ya 😀 😀 😀 😀 😀

tuncay gibi kaliteli bir oyuncuyu öyle kötü takıma vernden bişey beklen mez ama tuncay yetenekli bir oyuncu ama fenerde devam etse iyi olurdu ama ben tek bişey söylüyorum zico ya yuhh.