Hillside City Club-Etiler’de açık tenis turnuvası

Türkiye'nin en kolay uçuran kartı Wings'in ana sponsorluğunda Hillside City Club-Etiler'de gerçekleşecek olan Türkiye Tenis Federasyonu Open Tenis Turnuvası heyecanı, 9 Temmuz Perşembe günü başlıyor!

wings ttf open tenis turnuvasi

9 – 19 Temmuz tarihleri arasında Hillside City Club-Etiler'de gerçekleştirilecek olan Wings TTF Open Tenis Turnuvası, Türkiye Şampiyonası'nın önemli ayaklarından biri. 1990 yılından bu yana spor yapmayı keyifli bir alışkanlığa dönüştüren Hillside City Club-Etiler'in dünya standartlarındaki kortlarında gerçekleşecek turnuvada katılımcılar 17 kategoride yarışacak. 2008 yılında yaklaşık 500 tenisçinin katıldığı, bu sene de çok çekişmeli maçlara sahne olması beklenen Wings TTF Open'a Hillside City Club üyelerinin yanı sıra, üye olmayan Hillside misafirleri de katılabiliyor.

wings

Turnuva dereceye giren sporculara ana sponsor Wings tarafından verilecek Wings uçak biletinin yanı sıra sporcuları turnuvanın co-sponsorları Nike, Coca-Cola, Powerade ve Nivea'dan da çeşitli hediyeler bekliyor. 11 gün sürecek bu heyecanlı turnuvanın finali ve ödül töreni ise 19 Temmuz Pazar günü yine Hillside City Club-Etiler'de gerçekleştirilecek.

Kategoriler:
Tek Bayanlar:18+; 35+; 40+; Yeni başlayan tek bayanlar
Tek Erkekler:18+; 35+; 45+; 55+; Yeni başlayan tek erkekler
Çift Bayanlar:18+, 35+
Çift Erkekler :18+; 35+; 45+
Karışık Çiftler:18+; 35+; 45+

Katılım ücretleri:
Tekler 50 TL; Hillside City Club üyeleri ve Wings Kart sahipleri için 40 TL
Çiftler 30 TL ; Hillside City Club üyeleri ve Wings Kart sahipleri için 25 TL

Hillside-City-Club-Etiler
HILLSIDE CITY CLUB-ETİLER:
0212 352 23 33 // Tepecik Yolu, Alkent Sitesi, Etiler

WOLKANCA

Konuk Yazar

Wolkanca sitesine Konuk Yazar olan, dışarıdan kendi yazılarını ekleyen bir kişi.