Dünya kupası başlıyoorr !! World cup 2006 Germany

Evet evet ülkece çok sevdiğimiz ”Futbol” öylesine çok seviyoruzki mesela benim dikkatimi çeken bir durum oldu. Biz futbolun neresindeyiz. Son dünya üçüncüsü ülkemizin almanyadaki şampiyonada olmaması gerçekten üzüyo bizi.
world cup Ben öyle çok fanatik biri değilim ama isterdimki yarın başlayacak olan turnuvada bizimde onbirimizin olması. Futbolu bu kadar seven bir ülkeyiz örneğin teknolojik ürünler satan bir X firmanın kataloğunda yer alan Lcd, plazma v.b görüntü sağlayan ürünlerinin ekran resimleri tamamen futbol resimleriyle donatılmış yada spor haberlerinin jenerik akışlarında sadece futbol görüntülerinin oluşu bide şöyle bakalım morelimizin bozuk olduğu günlerde o akşam yada o gün TV de güzel bir maç varsa onu izleyecek olmayı bile düşünmek insanımıza adeta moral deposu oluyo. Çoğumuz maç izlemek için arkadaşlarımızı ekmişizdir. Hatta sevgilimizi bile..Kendi ligimizde aslan kesilen futbolcularımız neden eleme maçlarında bu gayreti göstermiyolar? Oysaki maddi anlamda onlardan aşşağı kalır bir ücret almazken.. Açlıkla burun buruna yaşayan afrika ülkeleri bile yarın çıkıp almanyada ter dökecekler ne mutlu onlara. Ne diyelim hepinize iyi seyirler…. 2006 dünya kupası için merak ettiğiniz her şey aşağıdaki linkte.

almanya2006.com

WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Digital Marketing & WordPress & SEO - wolkanca mahallesi gmail sokak nokta com.

2006 dunya kupası yani dunyanın en buyuk kupası son şampiyonuda hazırdı fransa 2002 dunya kupasından 0 puan la ayrıldı turkiye isvicreye elendi 2002 de yarifinele cikti