Kategoriler
Kültür Sanat

GMail art

Twitter iyiki varsın. Webrazzi'nin taze yazarı olan Erhan'ın blogunda karşılaştığım bir video.

Gerçekten yaptıkları işten oldukça fazla keyif aldıkları her hallerinden belli, başarının sırlarından biri de bu olsa gerek.

A video that Saatchi Moscow created and produced for Google to attract more Russian people on GMail. Not easy but it was fun though.
Finalist in Idea Festival 2008 [ingilizce alt yazılı: via]

Ne kadar eğlenceliler! Biz ne zaman bu antropozumuzdan kurtulup zevk alacağız yaptığımız işlerden acaba! [kaynak: xml.tr]

Category: Gözüme çarpanlar | Tags: gmail.com [via]

Eski wolkanca.com’da GMail art veya diğer konular hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sosyal medya butonları ile yorum ya da mesaj göndermekten çekinmeyin, GMail art için ya da değil DM kapısı her daim açık. Yazıyı beğendiyseniz paylaşın, daha fazla ilgili gönderi için hemen aşağıdaki menülere göz gezdirebilirsiniz, okuduğunuz için teşekkürler, saygılar sevgiler.

WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Digital Marketing & WordPress & SEO - wolkanca mahallesi gmail sokak nokta com.

GMail artiçin 3 yanıt

harika harika harika..! ya böyşe şeyleri izlemeyi çok seviyorum 🙂

ya bir de elleriyle tek tek yapıyorlar ya. emeklerine sağlık çok güzel olmuş (türkçesi yok mu bunun 🙂 )

bu gece güzel bir hayal kurmuştum, iki üç isim geçti aklımda; hayalime suç ortakları olabilirler mi diye. biri msn'den selim yörük'tü; yanıt vermedi – uyuyakaldı tahminen : ) biri de sendin : )
tesadüf ya da kader neyse bu, sen de benden bir şeyler yazmışsın. konuşmalıyız hemen ; )
garip gerçekten!

selam wolkanca blogunu takip ediyorum son 1 aydır diğer bloglara göre blogger hakkında daha fazla şey bildiğinide düşünüyorum bu yüzden sana sormak istedim sorum şu :

gmail art | blog ve wolkanca bu konu başliğina tikladiğinda üst bilgide çikan yani başlik | domain bunu nasil yaptiğini öğrene bilirmiyim sakincasi yoksa