Teknosohbet.Tv yeni tasarımı ile bizlerle

Son bölümlerde okur mesajlarında sıkça web sitesinin tasarımının eleştirilmesi üzerine, yeni görünüm için çalışmalara başlamışlardı. Bence de gerçekten çok ilkel bir görünümdeydi. Yeni tasarımla gerçek bir blog görünümüne kavuşan TeknoSohbet.tv benden tam not aldı. Özellikle Rss seçenekleri, özel bölümler ve etiketler web 2.0 ruhuna yakışır şekilde olmuş.
tekno sohbet
TeknoSohbet.Tv den kısaca bahsetmek gerekirse;
Serdar Kuzuloğlu ve Timur Sırt tarafından kurulmuş olan bir web televizyonu diyebiliriz, internaktif bir program olmasının yanında üye olup bölümleri izlemeniz karşılığında çeşitli hediyeler bile veriyorlar abiler. Ve adından da anlaşılacağı gibi teknoloji ile alakalı olan herkesin ilgisini çekebilecek konulara değiniyorlar, fakat öyle esprili değiniyorlar ki "teknoloji kimin umurunda" demeniz olası.

TeknoSohbet.tv ile daha önce karşılaşmamış olanlarınız varsa aranızda ki bu minik bir ihtimal hemen dalın.

teknosohbet

Ve sizlere bir bomba haberim var, bunu ilk bilen siz oluyorsunuz, Radikal gazetesi yazarı, TeknoSohbet.tv kurucusu ve sunucusu Serdar Kuzuloğlu eğer bu işlerden minik bir vakit bulursa siz wolkanca.com okurları için konuk yazar olarak buraya bir iki kalem yazacak.

WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Digital Marketing & WordPress & SEO - wolkanca mahallesi gmail sokak nokta com.

evet gerçekten de kimse bılmıyormus 🙂 begendım ya supermıs. "hiç hareket etmeden düşüncelerimizle gözümüz, kulağımız ve bütün baş bölgemizi kaplayan beynimizle oyun kontrol edelim" de baya guldum ya. hayırlı olsun bakalım 😉

süper bir haber bu! sonunda blogların önemi farkediliyor seni tercih etmiş olmalarıda wolkanca'nın ne kadar okunur bir blog olduğun ispatı. canii gönüldüden kutlarım.

eski görünümünü bilmiyorum ama şuanki tasarım gayet hoş ve janjanlı. bu serdar ve timur beyler de harbi geyik adamlar 🙂 ..(bu arada volkan-volkan blog yorumlarında sana hangi şekilde hitap edilmesi uygundur (v-w??), bir diğeri ise incelee diye bir blogda yorum yazmışsın altın değerinde fln demişsin, bana da bir yorum yazsana altınımız olsun 😀 )