Kategoriler
Medya

Ben kutlamam beyim kutlar

Penguen 8 Mart Dünya Kadınlar Günü Kapak. -Ben kutlamam, beyim kutlar. penguen.com

Kategoriler
Medya

Serdar Turgut Habertürk te

Türkiye’de en çok takip edilen ve tanınan köşe yazarlarından biri olan Serdar Turgut Habertürk’e katıldı. Habertürk Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Fatih Altaylı ile el sıkışan Serdar Turgut bundan böyle Habertürk gazetesinde yazacak ve ayrıca sanırım Habertürk Televizyonunda da çeşitli programlar yapacak.

Kategoriler
Medya

Deniz Baykal istifası mizah dergilerinde

Geçengün ortaya çıkan seks kasedi skandalı nedeniyle CHP genel başkanı Deniz Baykal partisinden istifa etti. Mizah dergileri Leman, Penguen ve Gırgır CHP liderinin istifasını bu haftaki kapaklarına taşımışlar.

Kategoriler
Geyik

Kahkaha zinciri

Gülmek çoğu zaman zincirleme oluyor, kendimden biliyorum bazen bir grup arkadaş toplandığımızda birimiz gülmeye başlıyor ve gülme virüsü herkese tek tek bulaşıp tüm gurp kahkahalara bulanıyoruz, neden güldüğümüz önemli değil biri gülerse herkes güler. Yüzlerinizden gülümseme eksik olmasın (ekşissözlük yazarları hariç).

Kategoriler
Gündem

Abdülcanbaz

Abdülcanbaz bir çizgiroman karakteridir, gazete okuruysanız mutlaka gazetelerde görmüşlüğünüz vardır. Turhan Selçuk Abdülcanbaz karakterini düzenin düzensizliğine ve bu ortamdan doğan ahlaksız, namussuz, utanmaz, arlanmaz tiplere karşı savaşan bir sembol olarak yıllarca çizdi, Milliyet, Cumhuriyet, Akşam ve Yeni İstanbul gazetelerinde uzun yıllar yer aldı. Şöyle demiştir; “Ben Abdülcanbaz’ı kahramanlık ötesi kaba kuvvetten güç alan, yozlaşmış bir […]

Kategoriler
Multimedia

Banyo için eğlenceli şeyler

Mizah herşeyden biraz daha fazla zeka ister ve iyi bir mizah anlayışı insan için her zaman yaşamda bir artıdır. Geçen bir internet sitesinde banyoda kullanılabilecek komik, eğlenceli gatgetler gördüm, hepsi eğlenceli fakat tehlikeli olanları da olduğunu yazıp uyarmak isterim.

Kategoriler
Geyik

Herşey bir fotoğrafla başladı

Bu tür çalışmalara bayılıyorum, çok komik oluyorlar. Gerçek orijinal bir fotoğraf karesinden sempatik bir arkadaş alınır ve rezil rüsfa edilir. Ülkemizde Bobiler iyi yapar bunu.

Kategoriler
Gündem

Baba beni ergenekona gönderme

Leman dergisi kapak. Bu ergenekon nedir diye merak edenler için bilenler bilmeyenlere versin adresini buradan takip edebilirsiniz: ergenekonuizliyoruz.net

Kategoriler
Geyik

Vay vay Tayyip | Tekbir aldım çıktım monşer avına

Yorum yapamıyorum. Başbakan Erdoğan için Davos şarkısı: Hürriyet gazetesi haberi.

Kategoriler
Gündem

Bu karikatür Başbakanı kızdıracak

Tübitak dergisindeki Darwin sansürü Leman mizah degisine kapak oldu doğal olarak. Leman’ın kapağındaki bu karikatür en çok Başbakan Tayyip Erdoğan’ı kızdırıcak gibi görünüyor!