Kategoriler
Tech

Facebook, Facebook Suite aracını duyurdu

İşletmeler artık Facebook, Facebook Messenger ve Instagram hesaplarını hepsi bir arada yönetim aracı olan Facebook Business Suite’i kullanarak kolayca yönetebilecek.

Facebook, Facebook Suite aracını duyurdu📣 İşletmeler artık Facebook, Facebook Messenger ve Instagram hesaplarını hepsi bir arada yönetim aracı olan Facebook Business Suite’i kullanarak kolayca yönetebilecek.

Business Suite ile, tüm faaliyetlerinizi tek bir yerden yönetebilir ve işinizin diğer yönlerine odaklanmanız için size zaman kazandırabilir.

Facebook Business Suite, Eylül ayında kademeli olarak kullanıma sunulacak.

Uygulama, Facebook ve Instagram için yayın gönderileri oluşturmaya, gönderileri planlamaya ve neyin işe yaradığına ilişkin analizlere yönelik araçlar sunmaktadır. Burada işletmeler, hem Facebook hem de Instagram gönderilerinin erişimini, etkileşimini ve performansını görüntüleme şansı elde edecekler.

Facebook, başlangıçta Facebook Business Suite’ı öncelikle küçük işletmelerin ihtiyaçlarını dikkate alarak geliştirdiklerini söylemektedir. Şirket önümüzdeki yıl küçük işletme pazarına hitap etmek istediği için böyle bir çözüm üretme yoluna gitmiştir. Business Suite, gelecekte WhatsApp’ı da içerecek şekilde genişletilecek.

Daha fazla bilgi: https://about.fb.com/news/2020/09/a-faster-and-easier-way-to-manage-your-business-on-facebook-and-instagram/