Kategoriler
Teknoloji

Teknoloji orospusu

Google da bazen rastgele aramalar yaparım. Teknoloji ile ilgili arama yaparken birden rel=”noopener” target=”_blank” title=”itü sözlük” href=”https://tr.instela.com/”>itü sözlükte bir terim gördüm. Teknoloji orospusu! Tövbe yarabbi dedim bunun da mı uzantısını bozmuşlar. Neyse sonra cevaplara baktım. İlginç geldi.

1. Teknoloji orospusunun teknoloji manyağından farkı takip ettiği teknolojik ürünleri satın alabilme kabiliyetidir. artı bununla kalmayıp sahip olduklarını en kısa zamanda elden çıkartabilen ve bunun yerine piyasada olanın en yenisini koyabilendir. bu sebepten dolayı kendilerinde sürekli aşırı bir para harcama ve big babol sakız çiğneme görülür.

2. Amerikan tarzı tüketim çılgını; piyasanın arz-talep dengesini ve sirkülasyonunu sağlayan, teknoloji sazanıdır. doğubank, yazıcıoğlu gibi avam yerlerde değil, genelde apple store nadiren de teknosa gibi tükanların önünde görülebilir.

5. Teknoloji manyağı, elindeki pentium mmx tabanlı pc’sini bile hâlâ sonuna kadar kullanırken, teknoloji orospusu, yenisi çıkınca evdeki dual core’unu çöpe atar.

7. Sürekli download yapar. deliler gibi arşiv oluşturur, günde kaç gb indirdiğini ancak dünyaca ünlü matematikçiler hesaplayabilir. indirdiklerini dvd haline getirmek için sürekli dvd alır ve dvd üreten firmaların bütçelerine ciddi anlamda katkıda bulunur. filmler diziler yüzlerce dvd içinde izlenmemiş halde dururken, kişi başka bir film ya da dizi indirir. indirdikçe indirir, indirdikçe arşivler, arşivledikçe izlemez. manyak mıdır nedir? orrayt

Devamını rel=”noopener” target=”_blank” title=”teknoloji orospusu” href=”https://tr.instela.com/teknoloji-orospusu–1356371″>buradan okuyabilirsiniz. Valla ben çok güldüm. 7. cevap da ayrı bir güzel.

Siz siz olun böyle iğrenç sıfata kendinizi yakıştırmayın ve elinizdekilerle idare edin. Bunları bulamayanlarda var mesela ben.