Kategoriler
Genel

Apple One’a nasıl abone olunur

Apple One hakkında detaylar ve nasıl abone olursunuz.

Apple dün tüm Apple’ın hizmetleri için abonelikleri bir araya getiren paketi Apple One’ı kullanıma sundu. Apple ekosistemini seven ve kullanan bir kullanıcısıysanız başlangıçta ücretsiz bir deneme ile birlikte gelen Apple One’a abone olmak isteyebilirsiniz .

İşte Apple One’a nasıl abone olabilirsiniz ve diğer detaylar.

Apple One detayları

Apple One; Apple Music, Apple TV +, Apple Arcade ve iCloud hizmetlerini bir araya getiriyor ve tek bir fiyat ile sunuyor, Apple ekosisteminde bu hizmetleri kullanan biriyseniz bu size oldukça para tasarrufu sağlayacaktır.

Apple One fiyat paketleri
Apple One fiyat paketleri

Apple One’ın 3 farklı fiyatlandırması var, bunlar; Bireysel, Aile ve Premium. Permium farklı Apple News +, Apple Fitness ve 2TB gibi bir iCloud depolama alanı içermesi. Daha fazla detay için https://www.apple.com/apple-one/

Apple One’a nasıl abone olunur?

Apple One’a abone olmak oldukça basit, öncelikle cihazınızda en son iOS veya iPadOS sürümünün olduğundan emin olmalısınız, Apple One’a sadece bir mobil cihaz üzerinden abone olunabiliyor(denendi).

Cihazının ayarlar uygulamasını açın ve en üst kısımda bulunan Apple Kimliğinize dokunun, Apple Kimliği sayfasında “Abonelikler”’i göreceksiniz eğer cihazınız güncel sürüm ise içerisinde “Apple One’ı Edinin” yazan bir seçenek göreceksiniz, buna dokunmak sizi Apple One’ın farklı katmanlarını gösteren bir sayfaya götürür ve size bir tane önerir (muhtemelen mevcut aboneliklerinize göre). Tercih ettiğiniz birini seçtikten sonra, “Ücretsiz Denemeyi Başlat” yazan düğmeye dokunmanız yeterlidir. Deneme bir ay sürer ve istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.

Hepsi bu kadar! Artık Apple One’ı edindiniz. İyi şanslar!

Apple ONE Released Everything you Need to Know!