Kategoriler
Eğlence

Ali Babacan #KKHA

Jahrein politikacılar ile KKHA’a devam ediyor hâlâ!

22 Mayıs Cumartesi günü Jahrein(Ahmet Sonuç), Kemal Kılıçdaroğlu ile Twitter üzerinden anlaşıp Ankara’ya uçtu ve şahane bir KKHA gerçekleşti. Ardından kendisine sorulan sorulardan biri şu da gelsin bu da gelsin derken Ali Babacan’ın da ismi geçti ve kendisi elbette yaparız fakat sert olur dedi, Ali Babacan buna Twitter’dan yanıt vererek olur yapalım dedi ve olaylar gelişti. Olur gibi.


ALİ BABACAN’LA #KKHA – Canlı yayın tekrarı

Ali Babacan ile KKHA – Ekonomi, Yargı, Eğitim, Gençler, Mavi AKP, FETÖ, Geçmiş ve Gelecek

Elbette katılmayı çok isterim. Yarın DM’den haberleşelim, hangi gün olacağına beraber karar verelim @jahreindota

Ali Babacan daha önce Flu TV’ye de çıkmıştı, Mansur Yavaş ve Ekrem İmamoğlu da Twitch kanallarını açıp çeşitli yayınlara konuk veya kendi yayınlarını yapmaya başladılar.

Deva Partisi lideri Ali Babacan ile Tiwtch canlı yayınında gerçekleşecek olan KKHA(Konuşalım konuşalım, Headshot atalım) henüz net tarih belirlenmedi, belirlendiğinde bu sayfayı ve yapıldığında da tüm görsel materyalleri buraya ekleyeceğim.

Bu arada Jahrein, Kemal Kılıçdaroğlu ile canlı yayın yaptıktan sonra İstanbul’a döndü, hemen ardından emniyete ifadeye çağırıldı, yaşasın demokrasi 😅

Uzatmaya gerek yok, bunlar cesur güzel şeyler, her yiğidin de harcı değil ve Kahrein’i ayrıca yeniden yeniden tevfik ediyorum.

Güncellemeler:

  • Güncelleme 01 Haziran 2021: Jahrein bugünkü yayının başında; Ali Babacan ile röportajını yüz yüze, Ankara’da ve eğer bir değişiklik olmazsa 12 Haziran Cumartesi günü olacağını söyledi.
  • Güncelleme 07 Haziran 2021: Ahmet Twitter’dan Ali Babacan ile yayının bu Cumartesi(12 Haziran 2021) olacağını söyledi.
  • Güncelleme 09 Haziran 2021: Ali Babacan’la KKHA yayını için uyarı almak için Twitch’in hatırlatıcısını kullanabilirsiniz, yayın başladığından uyarı alacaksınız.
  • Güncelleme 12 Haziran: Ali Babacan’lı KKHA yayını Ankara Deva Partisi merkezinde gerçekleşti ve yayını benim görebildiğim kadarıyla yayını canlı olarak baştan sonra ortalama 50.000 kişi izledi. Yayının kaydı Twitch kanalında var ve birkaç güne Youtube’a da yüklenecektir. Youtube’a yüklendi, aşağıdan izleyebilirsiniz.
Takip ettiğim Twitch yayıncıları: Twitch’de severek takip ettiğim bazılarına abone olduğum yayıncıları tanıttım.

Not: Oğuzhan Uğur(Adam) bile beni Twitter’dan takip ediyor sen etmiyorsun, iş mi bu 🤣 Hemen!