Kategoriler
Kültür sanat

Sınırlar ve Özgürlük

Teğmen Ali Rıza Akıncı Anadolu Lisesi öğrencileri Özgür Demirci'nin yazıp yönettiği, Yasin Özyurt'un da oynadığı “Sınırlar ve Özgürlük” isimli bu kısa film arkadaşların ikinci kısa filmleri oluyor. İlk filmleri “Teğet Hayaller” ismindeki kısa filmdi ve aynen bunu da ben blogumda yazıp sizinle paylaşmıştım.
Arkadaşlarım bana “-sizin blogunuzda filmimizin yayınlanması bize uğur getirdi yeni filmimizi de sizin blogunuzda görünmesini istiyoruz” demişler.

Kendilerini tebrik ediyorum yeni filmlerini de bir önceki gibi çok beğendiğimi belirtmek istiyorum. Onların bu 2. kısa filmini sizlerle paylaşıyorum, buyurun izleyin.

Eski wolkanca.com’da Sınırlar ve Özgürlük veya diğer konular hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sosyal medya butonları ile yorum ya da mesaj göndermekten çekinmeyin, Sınırlar ve Özgürlük için ya da değil DM kapısı her daim açık. Yazıyı beğendiyseniz paylaşın, daha fazla ilgili gönderi için hemen aşağıdaki menülere göz gezdirebilirsiniz, okuduğunuz için teşekkürler, saygılar sevgiler.

WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Digital Marketing & WordPress & SEO - wolkanca mahallesi gmail sokak nokta com.