Kategoriler
Kültür Sanat

Terminatör Türkiye’de

Terminatör Kurtuluş filmi 5 Haziran’da Türkiye’de gösterime girecek. Film gösterime girmeden önce sürpriz hediyeleri kazanabilirsiniz.

    Kazanabileceğiniz hediyeler şöyle;

  1. The Art of TERMINATOR SALVATION özel koleksiyon kitabı.
  2. Orjinal posterler. (Yurtdışı versiyonu)
  3. Terminator Salvation T-Shirtleri.
  4. Özel Terminatör Salvation anahtarlıkları.
  5. 28 Mayıs, Perşembe günü İstanbul’da yapılacak özel gösterim için davetiyeler.

terminator hediyeler

5 temmuza kadar hergün yeni bir soru ve yeni hediyeler var, sorulara bu adresten görebilir ve cevaplayabilirsiniz: http://terminatorizm.com/surprizler

En son soru 23 Mayıs 2009 tarihli;

23 May 2009 – Hafta Sonu Sürprizleri

Dolu dolu bir haftayı geride bıraktık ve iki gün boyunca hem davetiyelerimiz hem de posterlerimiz sahiplerini buldu. Poster kazananları yazının sonunda bulabilirsiniz. Bugün ve yarın ise sorumuzu cevaplayanları çok daha fazla hediye bekliyor olacak. Detaylar yazının devamında . Önce sorumuzu soralım.

Günün Sorusu:
John Connor, sürekli kendisini yok etmek Skynet’in gönderdiği makinelerle boğuşurken, koşuşturmacalı ve belalı bir gençlik geçirdi. Bu nedenle de okul ile arası pek iyi olmadı. John Connor’ın kayıt yaptırdığı ama bitiremediği lise’nin adı nedir?

Ne Kazanıyoruz?
Soruyu doğru cevaplayan 3 kişi özel Terminator Salvation T-Shirt’i, 5 kişi yurtdışından özel olarak gelen orjinal posterlerden birini, 20 kişi de 28 Mayıs, Perşembe günü İstanbul’da yapılacak özel gösterim için davetiye kazanıyor!.

Terminatör İnternet hesapları

WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Terminatör Türkiye’de başlıklı gönderi hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sosyal medya butonları ile yorum ya da mesaj göndermekten çekinmeyin.

Terminatör Türkiye’deiçin 3 yanıt

evet arkadaşlar güzel çalışma yapıyo. ben poster kazandım hatta.. hafta sonu için sorulan soruda çok kolaydı.. daha zorlarını bekliyorum…

tekrar sevincimi paylaşıyorum istanbul daki gala için bir davetiye kazandım

2 hafta geciktirdiler ama olsun.. bu sefer de gecikirse o sinemayı basarım 🙂

volkan tolga