Kategoriler
Kültür sanat

Ağlama beni de ağlatacaksın eşşolueşek

Kemal Sunal'ın son roportajı;
Kemal Sunal, öldükten sonra nasıl hatırlanmak istiyor?
Filmlerimle hatırlanmak isterim. O bana yeter. Bir kere hakkımda öldü diye bir haber çıktı. Anadolu'da pek çok okulda benim için saygı duruşu yapılmış. Ne yazıp çizerlerse çizsinler, gördüğüm ilgi, filmlerimin doğruluğunu gösteriyor. Beni başka türlü seviyorlar. Yanımda koruma falan hiçbir şey göremezsiniz, tek başına bir adamdır Kemal Sunal. Filmlerim beni ölümsüz kılacak zaten. Daha uzun yıllar izlenecek.
[via]
Kemal Sunal’ı 3 temmuz 2000 yılında kaybetmiştik.

Eski wolkanca.com’da Ağlama beni de ağlatacaksın eşşolueşek veya diğer konular hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sosyal medya butonları ile yorum ya da mesaj göndermekten çekinmeyin, Ağlama beni de ağlatacaksın eşşolueşek için ya da değil DM kapısı her daim açık. Yazıyı beğendiyseniz paylaşın, daha fazla ilgili gönderi için hemen aşağıdaki menülere göz gezdirebilirsiniz, okuduğunuz için teşekkürler, saygılar sevgiler.

WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Digital Marketing & WordPress & SEO - wolkanca mahallesi gmail sokak nokta com.

en çok sevdiğim kişidir kemal sunal sayısız filimini izledim ve hala izliyorum akşamları sagolsun trt de oynatıyor bağzen rahmetliye her seferinde dua ediyorum allah böyle insana mekanını cennet bahçelerinden eylesin böyle bir kişilik bir daha gelemez
seni çok sevdik kemal sunal toprağın da rahat uyu.