Kategoriler
Kültür Sanat

Şiir Ege'den yükseliyor!

E-posta ile gelen kültürel bir haberi paylaşmak istiyorum.
13.İZMİR KİTAP FUARI YAKLAŞIYOR
Bu yıl on üçüncü kez Tüyap Tüm Fuarcılık Yapım A.Ş ve Türkiye Yayıncılar Birliği işbirliği ile, Uluslararası İzmir Fuar Alanı'nda düzenlenen İzmir Kitap Fuarı, 19 Nisan 2008 Cumartesi günü açılıyor.

Kuruluşumuz TÜYAP Tüm Fuarcılık Yapım A.Ş. ve Türkiye Yayıncılar Birliği tarafından 19-27 Nisan 2008 tarihleri arasında Uluslararası İzmir Fuar Alanı'nda düzenlenen 13. İzmir Kitap Fuarı, bu sene 'Ege'de Şiir' temasıyla gerçekleştiriliyor.

280 yayınevi ve sivil toplum kuruluşunun katılımıyla düzenlenen Kitap Fuarı'nda geniş bir konu yelpazesi içinde gerçekleştirilecek konferans, söyleşi, panel, şiir dinletisi gibi 139 kültür etkinliği ve imza günlerinde 500 yazar, okurlarıyla buluşup, kitaplarını imzalayacaktır.
13. izmir kitap fuari
Devamı…

Eski wolkanca.com’da Şiir Ege'den yükseliyor! veya diğer konular hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sosyal medya butonları ile yorum ya da mesaj göndermekten çekinmeyin, Şiir Ege'den yükseliyor! için ya da değil DM kapısı her daim açık. Yazıyı beğendiyseniz paylaşın, daha fazla ilgili gönderi için hemen aşağıdaki menülere göz gezdirebilirsiniz, okuduğunuz için teşekkürler, saygılar sevgiler.

WOLKANCA

Konuk Yazar

Wolkanca sitesine Konuk Yazar olan, dışarıdan kendi yazılarını ekleyen bir kişi.