Kategoriler
Gündem

Serdar Kuzuloğlu ile mastürbasyondan öte mastürbasyondan ziyade

Öğretmen meselesi

masturbasyon

Ataması yapılmayan öğretmenler, Serdar Kuzuloğlu ve mastürbasyon.

Şu yukarıda cümle içerisindeki kelimelerin birbirleri ile alakasız olduğunu düşünüyorsanız ve de üstelik atanamayan bir öğretmen adayı iseniz; siz hiç bu işlere bulaşmayın arkadaşım, lütfen şu internet denen nimeti daha akıllıca kullanıp eylemi hep beraber olayın kaynağına doğru yapalım, göreceksiniz her şey daha güzel olacak.

Ben öğretmenler konusunda Cem Davran kadar bile bilgi sahibi değilim, konum değil çünkü. Yalnız bu benim duyarsız olduğum anlamına gelmiyor, bilgi sahibi olmadığım için konuyu konuşamayacağım anlamına geliyor sadece. Siyasetçi de değilim, e o halde ben ne laf edeceğim ki ne hakkım var. Benim bu konuda konuşmam beyhudedir beyhude(böyle bir şarkı mı vardı?) ya da Serdar Kuzuloğlunun aynı manada söylediği gibi bir nevi mastürbasyondur.

Mastürbasyon

Ben bildiğim şey üzerine konuşayım, mastürbasyon nedir biliyorum mesela, kolej okumadık ama şaşırtacak kadar garip ve çok iyi olduğum konular vardır.

Mastürbasyon iyidir, çünkü sevdiğiniz bir şeyle yaparsınız.

Mastürbasyon “genellikle” el ile yapılan bir fiildir. İnsanların hayvanlardan farklı bir cinselliği vardır, insanların eş olmadığında veya eşin müsait olmadığı durumlarda cinsel açıdan tatmin olmak için yaptığı bu işe mastürbasyon denir, halk arasında otuzbir olarak söylenir. Hayvanlara rahatlamaları için yaptırılabiliyor. Her şeyin olduğu gibi bunun da fazlası zarardır, erkeklerde erken boşalma sorununa neden olabilir. Mastürbasyon ciddi bir iştir zira yaparken ölen insanların sayısı oldukça fazladır, bu vakalar çoğunlukla doğal olmayan yöntemlerle yaptıkları için hayatlarını kaybederler. Sanılanın aksine kapalı toplumlarda fazla olan bir eylem değildir, yani çok yerde dile getirildiği gibi Türkiye’de gençler sevişemiyor diye ha babam mastürbasyon yapıyor değil, böyle bir istatistik yok :=)

Ayrıca her ne kadar internet ortamında yasaklı kelimeler listesinde ismi ile başı çeken abimiz Haydar Dümen çabalasa da bir tabudur ve sadece bizim toplumumuzda değil dünyada diğer tüm buna benzer tabular gibi tehlikelidirler, umuma açık yerlerde dile getirmeniz pek istenmez fakat masturbasyon yapmayan insan da yoktur, varsa da sanırım ona nobel mastürbasyon ödülü de vermezler.

kalkan barrak adam boyu olur mu?
sizce benim fik tavana vurur mu?
yiğit kişi otuzbirsiz durur mu?
otuzbirde dunya ile yarıştım…
(lemanyak)

yalnizligin dudaklari sigara ceker/elleri otuzbir
bir şiirden

bkz: maymunu tokatlamak – el arabasina binmek – elizabet(pelin batu) – elanor – elli sekiz, kendin pişir kendin ye.

İngilizce argoda şu şekillerde geçebiliyor: five-finger shuffle – mastering the joystick – answering the bone-a-phone – stroking the salami – bobbing your balogna – choking the chickem – punishing the pigman – erupting ol’ faithful – pummeling the puppet – jerking off – wanking – jacking off.

Unutmadan, ünlü futbolcu Ronaldinho görüntülü chat yaparken mastürbasyon yapmış ve kaydı internette aranırsa bulunabilir.