Kategoriler
Eğlence

Kurtlar Vadisi Kaos

Kurtlar Vadisi’nin yeni dizisi “Kurtlar Vadisi Kaos” dijital bir platformda yayınlanacak(muhtemelen Exxen). Necati Şaşmaz “Kaos” ekibi ile fotoğraf paylaştı.

Uzun yıllardır ekranlardan uzak kalan ve hangi projeyle döneceği beklenen Necati Şaşmaz, Kurtlar Vadisi Kaos’un dijital platformda(Exxen1) yayın hayatına başlayacağını açıkladı. Son olarak 2017 yılında “Kurtlar Vadisi Vatan” filminde rol alan Şaşmaz, 7 yıldır hiçbir projede yer almadı.

İlk kez 15 Ocak 2003 yılında ekranlara gelen Kurtlar Vadisi’den yeni dizi geliyor. “Kurtlar Vadisi Kaos” yayınlacağı bildirilen dizinin ne zaman başlayacağı ve oyuncu kadrosu resmi olarak duyurulmadı. Dizideki Polat Alemdar karakterine yeniden hayat verecek olan Necati Şaşmaz, politik, mafya ve aksiyon türünde olan dizinin yeni bölümleri bir dijital platformda başlayacağını duyurdu. Kaos dizisinin oyuncu kadrosu resmi olarak duyurulmadı. Ancak Necati Şaşmaz, Cahit Kayaoğlu, Defne Samyeli, Erhan Ufak gibi isimlerin oyuncu kadrosunda yer alacağı öne sürülüyor. Kurtlar Vadisi Kaos 2024 dizisinin, ne zaman başlayacağına dair herhangi bir açıklama gerçekleştirilmedi. Bu yeni dizinin, Acun Ilıcalı’nın sahibi olduğu Exxen platformunda yayımlanacağı iddia ediliyor.

Senelerdir başlaması beklenen Kurtlar Vadisi Kaos

Necati Şaşmaz’dan hayranlarını heyecanlandıran haber geldi… Kurtlar Vadisi Pusu’nun devamı niteliğinde olacağı öğrenilen yeni Kurtlar Vadisi dizisi dijital platformda izleyici ile buluşacak.

Kurtlar Vadisi yeniden başlıyor

Türk televizyon tarihine damga vurarak reyting rekorları kıran ve hala editleri dahil milyonlarca izlenen Kurtlar Vadisi ekranlara geri dönmeye hazırlanıyor. Polat Alemdar karakterine yeniden hayat verecek olan Necati Şaşmaz(https://twitter.com/NecatiSasmaz), geçtiğimiz aylarda yaptığı açıklamada dizinin yeni sezonunun bir dijital platformda yayınlanacağını duyurmuştu. Kurtlar Vadisi Kaos ismiyle izleyiciyle buluşacak olan efsane dizi Kurtlar Vadisi Kaos’un ne zaman ve nerede yayınlanacağı merakla bekleniyor. Şaşmaz’ın yakın zamanda paylaştığı “Kaos” ekibi ile fotoğrafı, Kurtlar Vadisi hayranlarını heyecanlandırdı.

Kurtlar Vadisi Kaos Hakkında Bilgiler

Yayın Tarihi: 2024 yılı içerisinde Exxen platformunda yayınlanması planlanıyor.

Konu: Kurtlar Vadisi Pusu’nun finalinin üzerinden 10 yıl geçmiş Türkiye’yi ve Polat Alemdar’ı kaosun sardığı bir ortamda göreceğiz. Dizi, derin devlet, mafya ve siyasi çekişmelerin gölgesinde yaşanan olaylara odaklanacak.

Oyuncular:

 • Necati Şaşmaz (Polat Alemdar)
 • Erhan Ufak (Memati Baş)
 • Güven Hokna (Esma Hanım)
 • Cahit Berkay (Süleyman Çakır)
 • Serdar Gökhan (Abdülhey Çoban)
 • Hale Soygazi (Meryem Çakır)
 • Zafer Ergin (Tamer Yılmaz)

Diğer Bilgiler:

 • Dizinin senaristliğini Raci Şaşmaz ve Bahadır Özdener üstleniyor.
 • Yönetmen koltuğunda ise Ömer Faruk Sorak oturuyor.
 • Dizinin ilk sezonu 13 bölümden oluşacak.
 • Bölümlerin süresi 90 dakika olacak.
 • Dizinin çekimleri İstanbul’da gerçekleşiyor.

Kurtlar Vadisi Kaos Fragmanı: Henüz yok.

Kurtlar Vadisi Kaos hangi kanalda:

Kurtlar Vadisi Kaos dizisi TV’de değil dijital platform üzerinden yayınlanacak ve resmi açıklama olmasa da şu an bilinen bilgiye göre Exxen’de yaınlanacaktır. Dizinin Nerede Yayınlanacağı: Kurtlar Vadisi Kaos, Exxen adlı dijital platformda yayınlanacak.

Dizi Hakkında Yorumlar:

Kurtlar Vadisi Kaos, uzun süredir beklenen bir dizi olduğu için izleyiciler tarafından büyük ilgiyle karşılandı. Dizinin fragmanı yayınlandıktan sonra sosyal medyada çok konuşuldu ve birçok yorum yapıldı. İzleyiciler, dizinin konusunu ve oyuncuları beğendiklerini ve yeni bölümleri sabırsızlıkla beklediklerini ifade ettiler.

 • “Kurtlar Vadisi geri döndü! Polat Alemdar yine kaosu düzene sokacak.”
 • “Fragman çok heyecanlıydı. Dizinin çok güzel olacağını düşünüyorum.”
 • “Necati Şaşmaz efsanesi geri dönüyor. Sabırsızlanıyorum.”
 • “Kurtlar Vadisi olmadan Türk dizileri eksikti. Sonunda geri döndü.”

Kurtlar Vadisi Kaos, 2024 yılının en çok beklenen dizilerinden biri. Dizinin yayınlanmasıyla birlikte büyük bir izleyici kitlesine ulaşması bekleniyor

Kurtlar Vadisi Pusu’da Memati ölecek mi? Sezon finali nasıl olacak?
IMDB’de en iyi 25 Türk dizisi – IMDb, Türkiye’de gelmiş geçmiş en iyi 25 diziyi seçti. Listede Aşk-ı Memnu yok.
 1. Muhtemelen, henüz resmi bir açıklama olmadı. ↩︎

Fotoğraf kaynak: instagram.com/p/C15HDkJNzaq/