Kategoriler
Hayattan

Seks yüzyılı

Nuran Yıldız Habertürk’de yaşadığımız dönemin ilişikiler kısımının ap açık portresini çıkarmış bana göre. İtiraf edeyim evet hemen hemen bu kadınla paralel düşünüyorum, benim için bir kadınla parelel düşüncelere sahip olmak hiç hoş değil tabi de Nuran hanımın yazısını okursanız eğer çok yerinde ve cinsler üstü bir yazı yazdığını göreceksiniz. Elbette hemcinslerini de uyarmayı eksik etmemiş.

Nuran Yıldız’ın yazısından bir kaç alıntı yapacağım aşağıya tamamını da bir zahmet gidip okuyun.

19. yüzyıl büyük aşkların yüzyılıydı. Geride pek çok şiir ve roman bırakan büyük aşkların. 20. yüzyılın önemli bir kısmı da öyleydi. Ama 21. yüzyıl aşkın çöpü boyladığı yüzyıl.

“Her çağda seks önemlidir” diye e-posta gönderenleriniz olacak, onlara hatırlatmak istediğim bu yüzyılda seksin yalnızca seks, çiftleşme anlamında hüküm süreceği. Bağlantısız, vaatlerden uzak. O an ve orada. Sonrası yok. Eğer aynı kişiyle iyi seks yapılmışsa belki birkaç kez daha aynı kişiyle olacak. O kadar.

Her kadın ya da adam seks için fırsatlar uygunsa yapar. "Benimki yapmaz" deyip de milleti kendinize güldürmeyin.

"Seni seviyorum" demek "Benimle seks yapar mısın?" demekle neredeyse aynı anlama geliyor.

Etrafınıza bakın en uzun ilişkinin (evlilik demiyorum) ömrü bir yıl.

WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Seks yüzyılı başlıklı gönderi hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sosyal medya butonları ile yorum ya da mesaj göndermekten çekinmeyin.

Seks yüzyılıiçin 3 yanıt

bende şu sözünü tuttum:"etrafınıza bakın “elektriğimiz tuttu” sözlerinin çoğaldığını göreceksiniz. bu elektrik meselesi bağlılığı ifade eden “tutku”nun yerini aldı. yarın elektrik birden bire kesiliverir ve kimse kimseyi suçlamaz. "
bu elektrik alamadım sözlerine takılıyorum. hoşlanmadım ya da ondan çok hoşlandım diyeceklerine televizyona çıkanlar elektrik bulamıyor.

yazıyı da yorumlarıda okudum. enteresan yorumlar da vardı 🙂

valla kadın haklı yani şu zaman öyle. ama hala diyorum ki "erkekler daha beter kadınlardan 😛 "

bende açılmıyor bu sayfa yav, bunun dışında sitedeki bütün sayfalar açılıyor. 😀 bunu denemek için sırf internet explorer açtım bak. 😀