Kategoriler
Hayattan

Burs Rehberi

Biliyorsunuz ki üniversite sınavı sonuçlandı. Şimdi yerleşme heyecanı başladı sonrada artık yerleşebilenler üniversite hayatlarına başlayacaklar. Yerleşebilen kişiler çeşitli kurum ve kuruluşlardan burs ya da kredi talebinde bulunabilirler (üniversite hayatları için tabii ki). Peki bu kurum ve kuruluşların neler olduğunu nasıl öğrenecekler.?

İşte buna kolaylık anlamında buradaki adresin size çok yardımı dokunuyor. İsterseniz bir kurum ya da kuruluşu seçiyor bilgileri ediniyorsunuz ya da üniversitenizi, bölümünüzü ve şehri seçiyorsunuz size o şehirdeki üniversitenize burs verecek olan kurum/kuruluşları buluyor. Fakat bu işlemler için sizden üyelik isteyebilir.

Bursunuzun olması dileği ile.. 🙂

KAAN

Eski wolkanca.com’da Burs Rehberi veya diğer konular hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sosyal medya butonları ile yorum ya da mesaj göndermekten çekinmeyin, Burs Rehberi için ya da değil DM kapısı her daim açık. Yazıyı beğendiyseniz paylaşın, daha fazla ilgili gönderi için hemen aşağıdaki menülere göz gezdirebilirsiniz, okuduğunuz için teşekkürler, saygılar sevgiler.

WOLKANCA

Konuk Yazar

Wolkanca sitesine Konuk Yazar olan, dışarıdan kendi yazılarını ekleyen bir kişi.

Burs Rehberiiçin 7 yanıt

keşke yurt dışını düşünen öğrenciler için de bunu yapsalar.

ya sadece i.netten başvurulan yerler için bir bölüm yapsanız süper olur. postalarla, telefonlarla, adreslerle uğrasılmıo.takmıoalar bile.

young_eagle078

ya sadece i.netten başvurulan yerler için bir bölüm yapsanız süper olur. postalarla, telefonlarla, adreslerle uğrasılmıo.takmıoalar bile.

young_eagle078 ….. önce allaha sonra kartala emanet olun…