Şehir Macerası 2011 2 Mart da başlıyor

Geçen hafta tanıştığım bir organizasyon Şehir Macerası, önümüzdeki günlerde başlayacak. Katılmak için web sitelerinden kayıt olabilecekler.

Şehir Macerası 2011 2 Mart da başlıyor

Yarışma yürüyerek, koşarak, tırmanarak, merdiven inerek-çıakrak, akbil ve jeton kullanarak yapılıyor, şehrin içinde tam bir macera.

Şehir Macerası, rogaine veya puan toplama esasına dayalı bir şehir içi hedef bulma-görev yapma yarışmasıdır. Verilen süre içinde haritada işaretli veya tarif edilen yerlerde puan kazanmak gerekir. Bazı noktalarda puan kazanmak için değişik görevler yapmanız gerekir. Detaylar ve Kurallarda açıklananlar dışında yarışma toplantısına kadar bu görevler gizli kalacaktır…

Yarışma sonucunda derece alanlara çeşitli ödüller verilecek.

Doğada ve şehirde maceralar kurgulanmak üzerine uzmanlaşmış, Türkiye'nin alanında lider spor, organizasyon ve yönetim firması olan Macera Akademisi-Race Setter, doğaya saygılı duruşu ile çevreci organizasyonlara imzasını atmakta…

Şehir Macerası, bugüne kadar yapmış olduğunuz birçok spordan farklıdır. Herşeyden biraz yapmanız gerekir. Eğlenerek yapabileceğiniz, unutamayacağınız bir aktivitedir.

Ayrıntılı bilgiye www.sehirmacerasi.com dan ulaşabilirsiniz.

Şehir Macerası nın sitesini Joomla dan kurtarıp Wordpres yaptım yeni site sanırım önümüzdeki günlerde yayında olacak.
Site yayında, ben yaptım.

Yarış 3 Mart 2011 tarihinde gerçekleşecek.

WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Digital Marketing & WordPress & SEO - wolkanca mahallesi gmail sokak nokta com.