Kategoriler
Hayattan

İşte en çok arzulanan 99 kadın

top 99 most desirable women

En çok arzulanan 99 kadın Ünlü magazin sitesinin geleneksel olarak yaptığı ‘Yılın en istenilen 99 kadını’ anketi sonuçları açıklandı. Sitenin editörleri ve 2.5 milyon okuyucunun oyları ile oluşan 2006 listesinde birçok ünlü hayal kırıklığı yaşadı.

Listede bir numarayı Jessica Alba alırken, ilk ona Sienna Miller, Angelina Jolie, Adriana Lima, Charlize Theron, Natalie Portman ve Eva Longoria girdi. Bir dönemin en seksi kadını Anna Kournikova listeye son sıradan ancak sızabilirken, Nicole Kidman 96, Cameron Diaz 91, Jennifer Lopez 81, Uma Thurman 78, Kate Beckinsale 74, Catherine Zeta-Jones 67, Jennifer Garner 66 ve Beyonce 50. sırada yer buldu.

İşte 2006 listesi…

1. Jessica Alba
Jessica Alba

2. Sienna Miller
Sienna Miller

Sharapova Kournikova’yı solladı
2006 listesine sadece 2 sporcu, tenis dünyasının iki güzeli Maria Sharapova ve Anna Kournikova girdi. 2005 listesinde 52. sırada olan Kournikova bu sene 6.67 ortalama ile 99. olarak listenin sonunda yer alırken, kortların güzel ve başarılı ismi Maria Sharapova 7.89 ortalama ile 31. sırada yer aldı. Görünüşe göre kortlarda olduğu gibi magazin dünyasında da Sharapova'nın üstünlüğü devam ediyor.

Eski wolkanca.com’da İşte en çok arzulanan 99 kadın veya diğer konular hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sosyal medya butonları ile yorum ya da mesaj göndermekten çekinmeyin, İşte en çok arzulanan 99 kadın için ya da değil DM kapısı her daim açık. Yazıyı beğendiyseniz paylaşın, daha fazla ilgili gönderi için hemen aşağıdaki menülere göz gezdirebilirsiniz, okuduğunuz için teşekkürler, saygılar sevgiler.

WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Digital Marketing & WordPress & SEO - wolkanca mahallesi gmail sokak nokta com.

valla hiç uğraşmam hayallerimi süsleyen tek bir erkek var benim gerisi önemli diil 😛 tabi 99 olmasada 50 falan olabilir 😆

bende bunlar gibi olmakyı çok isterdim diyet botoks rejim yapıyom ama olmuyor işte ya of

bunlar 1 ve 2nciyese kim bilir 99. kim olur çok çiriknler 😛 ❗ 🙂 😉