Kategoriler
Hayattan

Dövme network: Tattoocu.com

Dünyada dövme artık çok bilinen, aranan bir şey, internette de öyle ve insanlar dövme yaptıracakları yerler arıyorlar.

www.tattoocu.com sitesinde dövme sanatını icra edenler çalışmalarını sergiliyorlar ve insanlar burada kendilerine dövmeci bulabiliyorlar, dövme yaptırmak isteyenlerin kesinlikle bakması gereken bir site, bir dövme networku.

tattoocu.com

Her geçen gün yeni dövme stüdyoları da açılıyor, yasal olduğu tartışılsa da ülkemiz ve bazı ülkelerde Türkiye’de dövmecilerin derneği de kuruldu ve faaliyetteler.

Dünyanın en çok aranan anahtar kelimelerinden bir tanesi olan “Tattoo”, ülkemizde birçok internet kafede yasaklı olmasına rağmen gelişimini sürdürmekte.

Hangisi steril çalışıyor bilinmesede, bilinen 3000’e yakın dövme stüdyosu ülkemizde hizmet vermekte. Ve sonunda bir dövme paylaşım serviside artık kendi anadilimizde hizmet vermeye başladı http://www.tattoocu.com.

Servis daha yeni açılmış ancak şimdiden 800’ civarında dövme sever ve 74 tane dövme stüdyosu sisteme kaydını yaptırmış, dövmeciler onların desenleri, çalışmaları ve merak edilen her şey bu sitede.

Bir çok servisin verdiği hizmetlerin tümünü veren bu servis, piercig, kalıcı makyaj, video, dövme ve desenlerinizi yükleyebileceğiniz bir sistem sunuyor. Arkadaşlığın ikinci planda bırakılması sistemin genel eksiklerinden sayılabilir ancak, ferah tasarımıyla ve kullanım kolaylığıyla üyelerinin ihtiyaçlarını rahatlıkla karşılayabileceğini umuyorum.