Kategoriler
Kültür Sanat

Sadece Aşk (Just Love) kısa film

sadece-ask-kisa-filmGenco isimli popüler televizyon dizisinde oynayan güzel kız Selen Seyven’in oynadığı geçtiğimiz yıl çekilen Sadece Aşk isimli kısa film. Mert Dikmen yönetmiş, yazmış, yapmış ve oynamış. Fim 19dk sürüyor ve çok güzel bir tat bırakıyor izleyen insanlarda. Müzik de çok hoş ve onu da Ozan Akbaba yapmış. Google Video’dan da izleyebilirsiniz.

Sadece Aşk // Just Love

Film hakkında;
Aşk tanışınca mı olur, tanıştıktan tanıyana kadar geçen sürecin adı mıdır? Uğruna ölünecek kadar değerli olan aşk; aslında nedir? Sadece Aşk, bir çiftin tanıştıktan sonra, beraber yaşama kararı almaları, en mutlu ve en mutsuz anları yaşarken, birbirlerini iyice tanımalarından ibaret. Bozuk bir kronolojiyle anlatılan ve tek bir yatak odasında geçen bu anlara, biz de üçüncü kişi olarak tanık oluyoruz.

WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Sadece Aşk (Just Love) kısa film başlıklı gönderi hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sosyal medya butonları ile yorum ya da mesaj göndermekten çekinmeyin.

çok kötüydü..amaçsız bir ilişki. ve film çok sacma olmuş sonunda hayal kırıklığına ugradık değişik bişey beklerdik 🥴

yoo ben cok begendım cokda guzel olmuss.. erkeklerın amacları cok guzel belırtılmıs.

keşke bunu sinema filmine dökebilseler çok güzel olmuş fakat sonu şaşırtıcı böyle bitmesini beklemezdik..

bnce sonu böle olmamalıydı malesef erkekler bu kdr basıt we sıradan bakıyor ıste olaya 🙁

flimde cok guzel kelıme oyunları var cok zekice yapılmıs
evet biraz saçmalıklar var ama oda olacak mesela ıkı ınsanın mantıklı yada mantıksız derecede kavga etmeesı ama olsun ellerınıze saglık