Kategoriler
Blog

Rss feed lerde benzer yazıları göstermek

Aslında bu Simple Tags hakkında geniş bir makale yazmıştım taslak olarak kayıt etmiştim ama malesef sunucuda kaynaklanan beklenmedik bir durumdan dolayı o makalem uçtu gitti. Bende çok fazla kasmadan sadece bu eklentini bir özelliğinden bahsederek geçiştireceğim bu gün. Simple Tags eklentisi WordPress 2.3 ve üzeri sürümlerle birlikte gelen tümleşik etiketleme sistemi için kesinlikle önerdiğim bir eklenti, bu eklentinin çok fazla fonksiyorunu var benim en hoşuma gideni ise işte bu rss lere benzer yazıları eklemesi. Eklentiyi kurduğunuzda ayarlarda göreceksinizdir Automatically display tags list into feeds ( Rss akışında o yazının etiketlerini göster ) ve Automatically display related posts into feeds ( Rss akışında o yazıya benzer yazıları göster ) seçeneklerin aktif ederseniz tadından yenmeyecek bu eklenti için teşekkürlerinizi bu arkadaşa iletin.
simple-tags screenshot 1

Eklentiyi indirmek için WordPRess Extend Plugin dizinine gidelim.

Eski wolkanca.com’da Rss feed lerde benzer yazıları göstermek veya diğer konular hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sosyal medya butonları ile yorum ya da mesaj göndermekten çekinmeyin, Rss feed lerde benzer yazıları göstermek için ya da değil DM kapısı her daim açık. Yazıyı beğendiyseniz paylaşın, daha fazla ilgili gönderi için hemen aşağıdaki menülere göz gezdirebilirsiniz, okuduğunuz için teşekkürler, saygılar sevgiler.

WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Digital Marketing & WordPress & SEO - wolkanca mahallesi gmail sokak nokta com.

@shenyurt

bir şey değil, işine yarayan birilerinin olduğunu bilmek hoş oluyor.

merhaba. eklenti çok güzel. ama şöyle bir sorunum var. mesela bir yazıda 2 tane dünya kelimesi geçiyor ve dünya kelimesi taglar arasında varsa 2 kelimeyi de linklendiriyor. bunun bir ayarı varmıdır acaba? yardımcı olabilirseniz sevinirim.