Kategoriler
Blog

rrrrrrrrrrrrrnnnnnnnnnnhhhh

chewbacca Az önce bir arkadaş, –Volkan bir blog var hayatımda gördüğüm en anlamsız blog, frmt forumda bu blogun ne olduğunu tartışıyorlar çok hararetli bir tartışma var dedi. Arkadaşın bahsettiği bloga girdim baktım blogda yazan tüm yazılar şöyleydi

AAAAAAAAaaa rrrrrrrrrrrrrnnnnnnnnnnhhhh, HHHurrRRRRRRRRnhhhh. UUUHHHGGG-rrrr! UUUHHHGGG-rrrrRRR! UUUHHHGGG-rrrrRRR! HHHurrRRRRRRRRnhhhh. AAAAAAAAaaa rrrrrrrrrrrrrnnnnnnnnnnhhhh!

Biraz dolaştım blogu ve bir goril abi her yazıda boy gösteriyordu o gorili bir yerden tanıyorum ben derken, blogun SEO analizini yaptım ilginçti; Google sayfa değeri (PR) 5, Delicious da 500 civarı imlenmiş vs. Ve sonunda bir baktım Wikipedia da bir yazıda bu blogun linki var. O linke gittim, link Star Wars(Yıldız savaşları) filminde oynayan o gemideki hayvan insandı (: Böylece tartışamalara son noktayı koymuş oldum. [via]

Chewbacca: *
chewbaccaGüçlü, kürkle kaplı, sadık savaşçı Wookie Chewbacca; yeraltında ve Asi Birliğinde oldukça iyi tanınıyordu. Yavin Savaşı’ndan yaklaşık iki yüzyıl önce Kashyyyk Gezegeni’nde doğan Chewbacca oldukça yetenekliydi ve yıldızgemisi pilotluğu ve teknisyenliğinde uzmandı. Kaba kuvvetlerinden ve teknik yeteneklerinden dolayı Wookie’ler İmparatorluk tarafıdan işçi olarak kullanılıyordu. Chewbacca bir İmparatorluk öğrencisi olan Han Solo tarafından serbest bırakılıncaya kadar İmparatorluğun zalim gölgesinden kaçmaya çalışan bir köleydi.
Chewbacca Han’a hep sadık kaldı ve suç dünyasında onun ortağı oldu. İkisi beraber çok iyi bilinen bir kaçakçı ikilisi oluşturdular. Millenium Falcon’a sahip olduklarında ise başarıları efsane halini aldı.
chewbaccaChewie ve Han çok sevdikleri gemileri Falcon’un tamiriyle saatler geçirdiler ve yaptıkları modifikasyonlarla onu orjinal halinden daha iyi bir hale getirdiler. Falcon üzerindeki bu yoğunlaşma tamamen sevgiden kaynaklansa da Chewie efsanevi enerjisi ile tüylü ellerini gemi üzerinde çalıştırmaktan hiç şikayet etmedi.
İkili genelde Solo’nun kibirli ve ’sadece kendilerine hizmet etme’ düşüncelerinen etkilense de, Chewie hep daha tutku dolu oldu. Bunun sebebi Chewie’nin halkının İmparatorluğun ellerinde ölmesinden kaynaklanan kızgınlık olabilirdi. Solo Galaktik Sivil Savaş esnasında etrafta hiçbir ipucu bırakmadan çalışmayı tercih etse de Chewbacca, Asilerin yandaşı olmaya sıcak bakıyordu.
Düşüncelerinin tam aksine, bir görev onları Asi Birliği’nin tam kalbine götürdü. Para karşılığında Chewbacca ve Han iki yolcu ve onların droidlerini Tatooine’den Alderaan’a götürmeyi kabul etti. Ancak yolcularından birinin bir Jedi Şövalyesi, diğerinin Jedi kehanetindeki Seçilmiş Kişi’nin oğlu olduğundan ve yanlarındaki droidlerin hem İmparatorluk hem de Asi Birliği için önem taşıyan bilgiler içerdiğinden haberleri yoktu. Bu yolculuk onları Asi kuvvetlerinin yanına çekti ve İsyan için yıllar boyunca uçmaya devam ettiler.
Chewbacca iki metreden daha uzundu ve kahverengi bir kürke sahipti. Taşıdığı bowcaster’ın cephanesinin bulunduğu bir kemerden, ve Falcon’un ihtiyaç duyabileceği tamiri gidermek için araçların bulunduğu bir torbadan başka hiçbir şey giymiyordu.

yukarıdaki yazıya cevaben 😉 harakiririiiiiiii keşişş kikşiguluguluu here kiri kori moru dobroski tamam yeter bu kadar yawwwww bu dildeki kelime dağarcığım bu kadar

çok hızlı bir abimiz, iki dakikada bana bu sitenin ne olduğunu hemen çözerek anlattı. ben diyorum senden korkulur blog canavarı 🙂

ben bu blogtan hala bişey anlamadım, bence asıl ilginç olan pr değeri ve son eklenen yazıya 386 yorum almış olması ayrıca son yazı 2006 yılında yazılmış o zamandan beri kayıp bu arkadaş heralde 🙂 .

eminim siteyi de öylesine geyik olsun diye yapmıştır, sayfa kendi kendine nasıl keşfedildi de pr5 oldu tebrikler valla, biz pagerank yapmak için anlamlı şeyler yazmaya çalışmakla uğraşalım daha.. 🙂
*rhrhhhhrhhhhhır bbbr iuur valla!!! 😀

wolkanca bu senin en kötü yazın ajdarın klipdende kötü abi kendine gel biz eski volkanı istioz

bu blogda kullanılan karakterler gibi sanırım dünya dışı bir blog yapmak istemiş. kullandığı dilde o olsa gerek. @ firefox arkadaşıma katılıyorum vaala. biz okadar emek verelim pr için elin oğlu gelsin eu la meuyyyyyyyyyy işi götürsün. bloglamanında cılkı çıktı yani. bende abidik gubidik bişiler düşünmeye başlayayım olmuyo böle valla pr 3 kaldık 😀

firefox sana katılıyorum sonuna kadar. biz, birşey yazmak için günlerce araştırma yapalım, adamlar "hrnnnnn nhhhhrnn" diyerek dikkat çeksin.
ali, ajdar örneği çok güzel bir örnek. dünyada ne kadar saçma iş varsa dikkat çekiyor. bizim ajdar'ımız bize yeter. dünya bushlardan bir türlü kurtulamadı.
paris hilton'un kiminle yattığını bilmemek ayıp değil, onunla yatmamak ayıp oldu. hatta britney spears'ın çiğnediği sakızı binlerce dolara alıcı bulduğu dünyada bu tür saçmalıklar yaşanırken, endonezya'da insanlar açlıktan ölüyor.

sözün özü, bu site de insanların iletişimde ne noktaya geldiğini gösteriyor. helin avşar'a sorun bakalım ekmek kaç para.
cevap: – bilmiyor.
neden bilmiyor? ekmek yemiyormu bu kadın. nasıl yaşıyor ekmek yemeden o zaman?
onun ne farkı var paris hilton'dan. kimsenin kimseden haberi yok. herkes kendini düşünür olmuş. oysa ne diyor efendimiz (a.s): "komşusu açken tok yatan bizden değildir."

offf offfffff
arkadaşlar farkındamısınız son zamanlarda yorumlarınızın yazıyla bir alakası olmuyor. konu hep aynı tarafa gidiyor: dünya sorunları. bizene ya. biz blogumuza gelelim eğlenelim. zaten volkan abinin o konulara değindiği yazıları sık sık oluyor. bu yorumları oraya saklayalım. olar mı?! 😀

@tuğba demiş

offf offfffff
arkadaşlar farkındamısınız son zamanlarda yorumlarınızın yazıyla bir alakası olmuyor.

haber olan blog un da dünyayla da, hakkıyla oyayla da, neşeyle kayayla da alakası yok ama hit alıyo işte.

yapan çocuğun haberi olsa google reklamlarını yapıştırırdı oraya, köşeyi de dönerdi 😀 neler kaçırdığını bir bilse..

hr hrüür hhhurnhhhh

valla ben birazcık anladım bu dili bizim komşunun köpeğide beni her gördüğünde böyle sesler çıkarıp duruyor…

anlamayacak bir şey yok ki. siteye girer girmez chewy nin yaptığını anlaşılıyor. bu blog uzun zaman önce yine gündeme gelmişti. zamanında hakkında yazı bile yazmıştım.

benim yazmamla birlikte bu blog dahada ünlendi.
renkliblog da evet yazmışsın mastermax ben daha ayrıtılı yazmışım burada senin yazınıda şimdi okudum yorumun için teşekkür ederim.

abi hit geliyor ne güzel bende bizim sitede goralı mı dolaşıyor desem 🙂 salla gitsin tartışmalara bak bomba ya siteye hit getirmekten başka yaptıkları bir alem yok