Kategoriler
Geyik

Stormtroopersların günlük yaşamları

Dün Darth Vader’ın günlük yaşamında çekebileceği zorlukları göz önüne sermiştik, şimdi Stormtrooperslar acaba nasıl bir gün geçirirlerdi diye soralım, bu içeriklerin kaynağının mymodernmet.com olduğunu da unutmadan yazalım. Stormtrooperslar dans etmeyi severler.

Kategoriler
Geyik

Darth Vader’ın günlük yaşamı

Çeşitli internet sitelerinden toplanan fotoğraflarla Darth Vader’ın günlük yaşamından kesitleri görmekteyiz, ne kadar da zor bir hayat. Diş fırçalama Eğer o galaktik imparatorluğunun generali dünyamızda yaşamak zorunda olsaydı? Veya bu galaktik adam insan olsaydı ve günlük ihtiyaçlarını nasıl karşılardı diye merak etsek? İşte cevaplar.

Kategoriler
Blog

rrrrrrrrrrrrrnnnnnnnnnnhhhh

Az önce bir arkadaş, –Volkan bir blog var hayatımda gördüğüm en anlamsız blog, frmt forumda bu blogun ne olduğunu tartışıyorlar çok hararetli bir tartışma var dedi. Arkadaşın bahsettiği bloga girdim baktım blogda yazan tüm yazılar şöyleydi AAAAAAAAaaa rrrrrrrrrrrrrnnnnnnnnnnhhhh, HHHurrRRRRRRRRnhhhh. UUUHHHGGG-rrrr! UUUHHHGGG-rrrrRRR! UUUHHHGGG-rrrrRRR! HHHurrRRRRRRRRnhhhh. AAAAAAAAaaa rrrrrrrrrrrrrnnnnnnnnnnhhhh! Biraz dolaştım blogu ve bir goril abi her yazıda boy […]