Kategoriler
Ivır zıvır

Pilli amca parolamı istiyorum

1 aydır bu şeyden müzdaripim arkadaş nedir bu başıma gelen Pillide hesabım var kullanıcı adı: Wolkanca kullanıcı e-posta: wolkanca(et)mynet.com şifre talep ediyorum nah buradan yok diyor böyle bir kullanıcı iletişime geçiyorum Pilli amcamla diyor bana wolkanca(et)mynet.com ile üye olunmuş yok yok sosyomat bensiz sosyolamıyom bildirgeç bensiz ben bildirgeçsiz bildirip geçemiyom ne olacak bu işin sonu anlamadım.

Pilli bana parolamı ver!

kampanyası başlattım 🙂 veritabanında ben varım ya silin ya parolamı verin yauwwww. 😀 ..
Pilli’yeGönderdiğim postalar ve aldığım cevaplar şöyle;

Merhaba,
sistemde wolkanca takma adını kullanan kişinin e-mail adresi wolkanca -at- mynet.com. kendisi ile konuşabilir, ya da bu sizseniz hesabınızı kurtarabilirsiniz.

Selamlar.

On 8/27/06, www.wolkanca.com <wolkanca> wrote:

yaw ben bu sosyomati sevdimde. wolkanca benim alemdeki lakabim bir baskasi almis abiler ablalar napcam ya. tuh bu ismi alan arkadasi nasi bulacam ben bir fikir verseniz bana ne guzel makbulleee gecer vallaha ulen… saol saol saol hormetler pillide cok oluyoo ama. 🙂 wolkanca www.wolkanca.com


Hasan Yalcinkaya
—————————
http://pilli.com.tr
—————————
Emektar Sok. 27/6
Gumussuyu 34427
Beyoglu Istanbul
T: (212) 249 56 24
F: (212) 249 57 15

Merhaba, wolkanca nick’li kullanıcının e-mail adresi: wolkanca -at- mynet.com selamlar.

On 9/8/06, Wolkanca.Com <wolkanca> wrote:

Kullanici adi: Wolkanca

Daha once uye oldum sifremi hatirlamiyorum dogrusu kullanici adimi biliyorum ama hangi e-posta adresimle uye oldugumu unutmusum dolayisiyla sifremi kurtaramiyorum isler karisik.

Nerdeyim; http://www.pilli.com/uyelik/sifre

Volkan

www.wolkanca.com