Kategoriler
Ivır zıvır

Site yönetimine giriş problemi

Arkadaşlar dün muzlupastamızın e-postaları ve mathildanın ikazı ile blogun admin paneline yazarların giremediğini öğrendim olaya hemen müdahale ettim ve sorunu çözdüm.

Problem geçen gün siteye eklediğim bir kaç eklentiden kaynaklanıyordu, bunlardan bir tanesi “useronline“, eklenti sitede kaç kişinin online olduğunu gösteren bir eklenti malesef bu eklentiyi etkisiz hale getirmek zorunda kaldım çünkü yazar arkadaşlar giriş yapamıyordu.

Olurda şimdi ben yine eklenti meklenti eklersem siteye karıştırırsam ortalığı diye siz yazar arkadaşlara şu link i verecem blog.wolkanca hesabınızla giriş yaptıktan sonra bu link e tıklayarak yazılarınızı yazabilirsiniz.

Eski wolkanca.com’da Site yönetimine giriş problemi veya diğer konular hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sosyal medya butonları ile yorum ya da mesaj göndermekten çekinmeyin, Site yönetimine giriş problemi için ya da değil DM kapısı her daim açık. Yazıyı beğendiyseniz paylaşın, daha fazla ilgili gönderi için hemen aşağıdaki menülere göz gezdirebilirsiniz, okuduğunuz için teşekkürler, saygılar sevgiler.

WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Digital Marketing & WordPress & SEO - wolkanca mahallesi gmail sokak nokta com.