Kategoriler
Teknoloji

PES5/WE9 tüm hareketler(tuşları verilio )

Adam tüm hareketleri yapabiliyor ve ekranın sol tarafın dada nasıl yapılacağı yazıyor mesela r1 +r2 gibi diğer videoları izlemek için yazının devamını okuyunuz.

Bütün videolar için tıklayınız…

Original post by wolkanca

WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Digital Marketing & WordPress & SEO volkan@volkanyilmaz.com.tr

arkadaşlar dilin ispanyolca olmasından dolayı anlamakta güçlük çektim 1.06 ncı dakkada başlayan hareketi bilen varsa nasıl yapıldığını söyler mi acaba?

arkadaşlar r2 tuşuna basılı tutarak geriye doğru basmanız yeterli, 🙂

duran top

aşağı yukarı tüm forum sitelerinde tuş kombinasyonları ile ilgili aayrıntılı açıklamalar var. fakat duran top organizasyonları ile yeterince bilgi yok. konu hakkında destek olabilecek arkadaşlara şimdiden teşekkürler.

wolkanca;türkçe yama derde bulurum sen onu söyle bana ben onu indirim

arkadaşlar lütfen banada klavyede şu topukla orta ve şutu söylermisiniz

@by_kaoss
sanırım sen türksün.
yazdıların dan biraz türk biraz alman ingiliz falan gibi anladım da. türkçen yani iyi değil.
her neyse.

o analoq değil "analog" ve ingilizce bir kelime kullandığın alet bir bilgisayar ve internet e bağlısın, internet de bir ingilizce kelime sen bunun da anlamını bilmiyorusun muhtemelen ve inernet ile analog kelimelerinin sözlük anlamını internette çevrimiçi bir sözlüğe bakıp bulabilirsin.

sonra gel aşağıdakini oku.

analog oyun oynarken kullandığın game pad yani oyun tablasının orta kısmında genelde bulunan ergonomik her tarafa dönen oyun çubuğunun adı.

ecnebilerin geliştirdiği ve bizim ithal ettiğimiz bu tür şeylere türkçe karşılık bulamayan ülkeme yazıklar olsun. şu teknolojiyimizi artık biz geliştirelim ve isim verelim yahu.

bn bu hareketlerin coğunu yapıyorum ama aşıtma sorun bnde bilen varsa yazzn

ya arkadaşlar ben tuş konfigünasyonuna girdim normalde a,s,dtuşlarıyla oynuyordum şimdi w pas verıyor lütfen bana söyleyinnnnnn

ben italyanım ama hep oynarım we9 u bunda klavyede dyee hafifce basıp q tusuna basin kaleciyin üstünden aşirttirir

ya bu neki ıp verin bir maç yapalım bu haraketleri ben de yapıyorum çok kolay 1234 e alıyorum 🙂 c – q ya 2 -3 kere basınca haraket yapıyor…. 😛 msn ı mı eklersenız sewınırım hepsını açıklayabılırım…

emre_151__{.}hotmail.com

ben pes 08 deki kontrol ayarını fifa nınkine çevirmek istiyorum nasıl olacak bileniniz varsa sölermisiniz arkadaşlar……..