Kategoriler
Teknoloji

GTA IV Guinness rekorlar kitabına girdi

Timur ve Serdar'ın da 5 mayıs tarihli programlarında incelediği Rockstar Games'ın GTA 4 oyunu rekora doymuyor.

İlk piyasaya çıktığı gün 3.6 milyon satış rakamına ulaşan oyun 310 milyon dolar gelir ile Guinness Rekorlar Kitabı’na da girdi.
24 Saat İçerisinde En Çok Kazandıran Oyun olma unvanının yanı sıra yine 24 Saatte En Çok Kar Getiren Eğlence Ürünü olmuş.

gta 4 ekran görüntüsü gta 4 ekran görüntüsü gta 4 ekran görüntüsü gta 4 ekran görüntüsü gta 4 ekran görüntüsü gta 4 ekran görüntüsü gta 4 ekran görüntüsü gta 4 ekran görüntüsü gta 4 ekran görüntüsü gta 4 ekran görüntüsü gta 4 ekran görüntüsü gta 4 ekran görüntüsü gta 4 ekran görüntüsü -gta-iv-getalife gta 4 ekran görüntüsü gta 4 ekran görüntüsü gta 4 ekran görüntüsü gta 4 ekran görüntüsü gta 4 ekran görüntüsü gta 4 ekran görüntüsü gta 4 ekran görüntüsü

Ekran görüntülerin devamı için [via]

Eski wolkanca.com’da GTA IV Guinness rekorlar kitabına girdi veya diğer konular hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sosyal medya butonları ile yorum ya da mesaj göndermekten çekinmeyin, GTA IV Guinness rekorlar kitabına girdi için ya da değil DM kapısı her daim açık. Yazıyı beğendiyseniz paylaşın, daha fazla ilgili gönderi için hemen aşağıdaki menülere göz gezdirebilirsiniz, okuduğunuz için teşekkürler, saygılar sevgiler.

WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Digital Marketing & WordPress & SEO - wolkanca mahallesi gmail sokak nokta com.