Kategoriler
Konuk Yazar

Bağımlılık yapıcı bir furya: Online Oyunlar

İnsanları bilgisayarın başına kilitleyen ve saatlerce belirli kurallar içine oturutlmuş online oyunlara şöyle bir bakalım;

KNIGHT ONLİNE
KNIGHT ONLİNE
Türkiye'de internet cafe işletmecilerinin para kazanmasının en büyük kaynağı olan oyunun web sitesine buradan, ekşi sözlükteki knıght online başlığına da buradan ulaşabilirsiniz ama unutmayın ki: Knıght online, hayat offline.

COUNTER STRIKE
COUNTER STRIKE
Gerçekten de oynaması bir hayli zevkli olan bu oyun çevrimdışı olarak cs robotlarıyla oynanabildiği gibi online olarak insanlar arasında da oynanabilir.

METİN2
METİN2
Ve bir Türk girişimcinin fikri Çinli girişimcinin olan metin2 platform oyunu daha şimdiden tüm dünyada ilgi görmeye başladı. www.metin2.org

İSTANBUL KIYAMET VAKTİ
İSTANBUL KIYAMET VAKTİ
Mynet hesabı ile oynanan bu oyun bana göre online oyunlar içerisinde en iyisi. istanbuloyun.mynet.com

Not: Kaynaklar İçin online oyun canavarı Semih Işıldak a teşekkürler.

WOLKANCA

Konuk Yazar

Wolkanca sitesine Konuk Yazar olan, dışarıdan kendi yazılarını ekleyen bir kişi.

silkroad'ı unutmuşsun zamanında hepsini oynadım istanbul kıyamet dışında, hepsi boş gerçek olan tek şey blog 🙂

@wolkanca
call of duty bağımlı olunmayacak oyun mu?
ne diyo cod4'te saddam'ın adamları: "vatanaa! minni yah şene! ya el kerim. 🙂 " türkçesi "call of duty'ye kurban olayım" demek (:

bu knight online denen ve oyuncu kitlesinin yaşı 5-6 olan dandik oyun hala hayattamı yahu?world of warcraft oynayın.gözünüz online oyun görsün.

warcraft paralı olduğu için veletler,bebeler,anaya bacıya küfür eden klavye delikanlıları yada "aga prty pls" diyenler giremiyor.