Kategoriler
Hayattan

Peçeteden gül nasıl yapılır?

Peçeteden gül yapma olayı her erkeğin bilmesi gereken şeylerdendir diye düşünüyorum zira tecrübelerime göre çok işe yarayan bir şeydir. Mesela sevgilinizle masada oturuyorsunuz ona bir şeyler almanız gerekiyordu belki ama alamadınız ya da unuttunuz ki biz erkekler bu tür şeyleri unutmakta çok başarılıyızdır. Bu durumda o masada yüksek ihtimalle peçete vardır, o peçete alınır ver ondan bir gül yapılarak hatun kişiye verilir.

İşte yukarıda örnekte görüldüğü gibi bilinmesi gereken bir şey.

Aşağıdaki video da yapılışı gösteriliyor hemen izleyip öğrenelim. Ayrıca şu arama ile diğer videoları da görmeniz mümkün.

Eski wolkanca.com’da Peçeteden gül nasıl yapılır? veya diğer konular hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sosyal medya butonları ile yorum ya da mesaj göndermekten çekinmeyin, Peçeteden gül nasıl yapılır? için ya da değil DM kapısı her daim açık. Yazıyı beğendiyseniz paylaşın, daha fazla ilgili gönderi için hemen aşağıdaki menülere göz gezdirebilirsiniz, okuduğunuz için teşekkürler, saygılar sevgiler.

WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Digital Marketing & WordPress & SEO - wolkanca mahallesi gmail sokak nokta com.

peçete değilki o kağıt havlu bir kere, hoş ottan kağıttan hoşlanan hatunlar için tuvalet kağıdı olur ya..

merhaba canım blogunuzla link değişimi yapmak istiyorum eğer sizde isterseniz iletişime geçerseniz memnun olurum

benim linkim

kedi resimleri

sizde bana sizin linkinizi yollarsanız sevinirim..

@serhat aslında açılıyor, metacafeden bu video. belki bir engel filan vardır site engellenmiştir. http://www.metacafe.com/watch/308840/make_a_rose_out_of_a_napkin/