Kategoriler
Hayattan Konuk Yazar

Dünyanın ilk hamile erkeği!

Valla sonunda ne dersiniz ama işte hikaye:
hamile erkekDünyada ilk kez bir erkek hamile kaldı. Thomas Beatie karnında, babası olacağı çocuğunu taşıyor. Thomas aslında cinsiyet değiştirmiş bir kadın.
Bugüne kadar sadece komedi filmlerinde karşılaşılan erkeğin hamile kalması durumu ABD'de gerçek oldu. Oregon kentinde yaşayan Beatie çiftinin Temmuz'da doğması beklenen kızlarını babası Thomas dünyaya getirecek. Thomas'ın doğum yapmasında biyolojik bir engel yok. Çünkü Thomas ameliyatla sonradan cinsiyet değiştirmiş bir kadın. 21 yaşındayken ameliyatla göğüslerini aldıran Thomas'ın cinsel organına ise operasyon yapılmadı. Düzenli olarak testesteron hormonu enjekte edilen Thomas, Nancy adlı bir kadınla evlendi.

Çift, gittikleri doktorda Nancy'nin kısır olduğunu öğrendi. Bunun üzerine Thomas hormon tedavisi kesti ve dört ay sonra regl olmaya başladı.
Dokuz doktor gezen çift sonunda hayallerini gerçekleştirdi. Temmuzda doğumu gerçekleştirmesi beklenen Thomas, "Hamile bir erkek olmak inanılmaz bir duygu. Cinsel kimliğim açısından bir değişiklik olmayacak. Nancy için de sadece bebeğimizi taşıyan bir kocayım. Kızımın babası ben, annesi ise Nancy olacak. Çok mutluyum" dedi.

milliyet yaşam

Eski wolkanca.com’da Dünyanın ilk hamile erkeği! veya diğer konular hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sosyal medya butonları ile yorum ya da mesaj göndermekten çekinmeyin, Dünyanın ilk hamile erkeği! için ya da değil DM kapısı her daim açık. Yazıyı beğendiyseniz paylaşın, daha fazla ilgili gönderi için hemen aşağıdaki menülere göz gezdirebilirsiniz, okuduğunuz için teşekkürler, saygılar sevgiler.

WOLKANCA

Konuk Yazar

Wolkanca sitesine Konuk Yazar olan, dışarıdan kendi yazılarını ekleyen bir kişi.

Dünyanın ilk hamile erkeği!için 9 yanıt

pes artık dunyanın tersı dondu bu sabah haberlerde uyunca kulaklarıma inanamadım ama tıp mucizesi bişey 🙂

şuana kadar 90 kez vuku bulmuş bir olaymış, fetus in fetus denilmekteymiş. hayret doğrusu, filmler, masallar v.b. gerçek oluyor 😀

bnce berbat bir olay çnkü bunlar gbi insanlar yüsünden dünya ne hale gldi lan erkek adam doğururmu?? bu adamın amacı şöhret olmak sie lann 😀 😀

yaaaa yok öyle bişey ya hiç bir erkek hamile olurmu ya adam resmen karnına yastık koymuş. hiç gördünüzmü bir adamın hamile olduğunu

bana ulaşmak için

msn: gamze_5521_@hotmail.com