Kategoriler
Kültür sanat

Örümcek Adam/Spiderman Gay yaptılar

Örümcek Adam/Spiderman haklarına sahip olan Çizgiroman yayımcıları Marvel yeni bir karar alarak şimdiye kadar bildiğimiz Spiderman karakterini değiştirdi. Spiderman artık Peter Parker olarak beyaz bir genç değil siyah afrikalı/amerikalı, gay olacak, yeni karakter Miles Morales. Kostümde değişmiş artık kırmızı yerine siyah ağırlıklı bir kostüm giyecek.

Yeni Örümcek Adam
Yeni Örümcek Adam


Spiderman’ı hiç sevmezdim zaten bunu da sevmedim ama Superman'a dokunurlarsa yakarım Marvel’i.

Örümcek Adam

Çizgiromanın yaratıcılarından çok yakında bir başka süprizin de olabileceğini haberi geldi. Yeni Örümcek Adam Miles Morales'in eşcinsel olabileceğininde sinyallerini verdiler.
Siyahi Örümcek Adam'ın maceraları bugünden itibaren satışa sunulacak.
Marvel, iki farklı Örümcek Adam çizgi romanı yayımlıyor. Ölen, “Ultimate Örümcek Adam” serisiydi. “Amazing Örümcek Adam” serisi ise eski karakteriyle yayımlanmaya devam ediyor.
Peter Parker ilk olarak 1962'de radyoaktif bir örümceğin ısırığıyla süperkahramanlar dünyasına adım atmıştı ve geçtiğimiz Haziran ayında Marvel'ın tartışma yaratan kararıyla Green Goblin tarafından öldürülmüştü.

http://marvel.com/
http://marvel.com/news/story/16394/the_new_ultimate_comics_spider-man

Eski wolkanca.com’da Örümcek Adam/Spiderman Gay yaptılar veya diğer konular hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sosyal medya butonları ile yorum ya da mesaj göndermekten çekinmeyin, Örümcek Adam/Spiderman Gay yaptılar için ya da değil DM kapısı her daim açık. Yazıyı beğendiyseniz paylaşın, daha fazla ilgili gönderi için hemen aşağıdaki menülere göz gezdirebilirsiniz, okuduğunuz için teşekkürler, saygılar sevgiler.

WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Digital Marketing & WordPress & SEO - wolkanca mahallesi gmail sokak nokta com.