Kategoriler
Medya

Ünlü zombiler

İnsanların Photoshop ile neler yapabildiğine güzel bir örnek daha ve tabii ki hayal gücü olmadan bunlar olmazdı. Sünger Bob u bile zombi yapabilen bir hayal gücü ve fazlaca Photoshop ile dünyaca ünlü kişilerin zombi halleri işte 88 resim ile burada.

Kategoriler
Kültür Sanat

THE MUPPETS – Türkçe dublajlı fragman ve bilgiler

The Muppets filmi ile Muppet hayranları; Kurbağa Kermit, Bayan Piggy ve diğer Muppet ların, Disney in yepyeni macerası The Muppets ta, Jason Segel, Amy Adams, Chris Cooper ve grubun yenisi Walter la buluşmasını heyecanla bekliyor. Film 27 Ocak ta vizyonda! Filmin fragmanının Türkçe dublajlı versiyonuna aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

Kategoriler
Kültür Sanat

Örümcek Adam/Spiderman Gay yaptılar

Örümcek Adam/Spiderman haklarına sahip olan Çizgiroman yayımcıları Marvel yeni bir karar alarak şimdiye kadar bildiğimiz Spiderman karakterini değiştirdi. Spiderman artık Peter Parker olarak beyaz bir genç değil siyah afrikalı/amerikalı, gay olacak, yeni karakter Miles Morales. Kostümde değişmiş artık kırmızı yerine siyah ağırlıklı bir kostüm giyecek.

Kategoriler
Kültür Sanat

Pin Ups önceden ve şimdi

Pin Up kızlarını severiz. Wikipedia, Aly Fell Ünlü pin-up kızlarının öncesi ve sonrasnıda özgün modellerini gösteren resimler. Kaynak: underconsideration.com – pin ups before and after

Kategoriler
Kültür Sanat

Alternatif Lost finali

Geçen Pazar son bölümü yayınlanan ve sona eren efsane dizi Lost finali ile oldukça çok tartışıldı, finalden memnuniyetsiz olanlar çoğunluktaydı ki bu hem çok saşma hem de doğal bence, çünkü dünyada o kadar iyi, o kadar uzun soluklu bir televizyon dizisi olunca onu son bir bölüm ile bitirmek, izleyicileri memnun etmek o kadar da kolay […]

Kategoriler
Internet

Twitter’da Türk imzası

Geçen gün Twitter bir Türk hacker tarafından hacklendi. Dünyada milyonlarca kullanıcısı olan Twitter Türk hacker ı konuştu Twitledi. Amerikada CNN televizyonu haberi flaş haber olarak duyurdu. İnci sözlük grubu eylemi sahiplendi, “Bir arkadaşımız olayı buldu, biz de yaptık. İnci sözlük zaten bunu hep yapıyor” dedi. Nail P. “Biz hacker değiliz. Amaç adımızı duyurmak. Türkler olarak […]

Kategoriler
Multimedia

Hollywood ünlülerinin nadir görülmüş fotoğrafları

Coppola Daha önce de birçok kez aslında dünyaca ünlü insanlar da bir zamanlar sıradandılar demiş ünlülerin alışılmadık fotoğraflarına yer vermiştik. Aşağıdaki fotoğraflar da dünyaca ünlü ağırlıklı olarak Hollywood ve tamamı Amerikan yıldızlarının nadir görülen fotoğrafları yer alıyor.

Kategoriler
Kültür Sanat

Efsane filmler ve ünlüler

Empire magazine isimli derginin 20. yıl dönümü için çekilen Hollywood’un efsane yıldırzlarının çok özel fotoğrafları. İçlerinden seçtiklerimi buraya ekledim, dünyanın ufacık bir ekrana sığdırıldığı günümüzde bu fimleri ve ünlüleri tanımayan insan var mıdır merak ediyorum. Fotoğraflar: Bradley Patrick, Sara Dunn, Keith Bernstein, Adrian Green ve Robert Gallagher.

Kategoriler
Kültür Sanat

Hollywood un seksi vampirler tarihi

Vampirler. Çok eski uygarlıklardan bu yana bir efsane olarak günümüze kadar gelen kan içiciler. Hollywood vampirleri çok sever ve onun vampirleri her zaman seksidir.

Kategoriler
Kültür Sanat

Gran Torino

Filmi dün gece izledim, filmin ismi “Gran Torino” Amerikalı otomobil üreticisi Ford’un bir modeli. Clint Eastwood ise film de bu klasik, alımlı aracın sahibi ve o bir Kore gazisi. Hollywood’un Vietnam’dan Kore’ye geçişi Eskiden hep Viatnam gazilerini işlerlerdi Hollywood’da artık bu Kore’ye ve daha sonra belki Irak’a dönecek ama yapı aynı yani bir fark yok. […]